Melinda

Melinda

@suhaq1
Nyköping | Senast aktiv: Idag
2 följare 0 följer 13 annonser



Söt parfymkollektion med unika flaskor - Samling med sex parfymer i olika färgglada och lekfulla flaskor, bland annat en rosa flaska med guldkrona, ett rött äpple och en flaska med rosa rosett. Flera flaskor har pastellfärger och fantasifulla former. Perfekt för dig som gillar att samla på snygga parfymflaskor.
Röd glittrig kuvertväska Marc Jacobs - Snygg röd kuvertväska från Marc Jacobs med glittrig finish och guldfärgad dragkedja. Väskan har en stilren rektangulär form och logga i guld på framsidan. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med lite extra bling.
Kérastase Genesis doftspridare - Säljer en exklusiv doftspridare från Kérastase Genesis. Flaskan är i glas med rosa och transparent design, och medföljer svarta doftpinnar. Perfekt för att ge rummet en fräsch och lyxig känsla. Kommer i originalförpackning.
Kérastase Nutritive doftspridare - Säljer en Kérastase Nutritive doftspridare med tillhörande svarta pinnar. Flaskan är genomskinlig med räfflad yta och svart kork. Kommer i en vit kartong med stilren design. Perfekt för att ge hemmet en fräsch och lyxig doft.
Kérastase Gloss Absolu doftspridare - Säljer en Kérastase Gloss Absolu doftspridare för hemmet. Setet innehåller en stilren glasflaska med räfflad yta och svarta doftpinnar. Förpackningen är vit med subtila detaljer och modern design. Perfekt för att ge rummet en fräsch och lyxig känsla.
Moroccanoil Body Soufflé & Handkräm - Set med Moroccanoil Body Soufflé (20 ml) och Handkräm (15 ml) i smidiga vita tuber med blå detaljer. Båda produkterna innehåller arganolja och squalane för intensiv återfuktning och har märkets klassiska doft.
NOBE Nordic Cooling Skincare Kit - Säljer ett NOBE Nordic Cooling Skincare Rituals-kit med Cooling Care-produkter. Innehåller blå burk med De-Puffing Eye Patches (30 par), hydrogelmask och ögonkräm. Produkterna har en fräsch, ljusblå design och är perfekta för en uppfriskande hudvårdsrutin.
Redken x Sabrina Carpenter kit - Kit med Redken Acidic Bonding Concentrate-produkter i miniformat, inklusive schampo, balsam, leave-in och nattserum. Kommer i en snygg, skimrande necessär med texten 'Redken x Sabrina Carpenter'. Perfekt för resan eller att testa nya hårvårdsprodukter.
Kérastase hårvårdsprover & accessoarer - Paket med flera Kérastase hårvårdsprover i olika serier som Chroma Absolu, Blond Absolu och Genesis. Inkluderar även två hårklämmor i beige med pärldetaljer och en vit scrunchie. Perfekt för dig som vill testa olika produkter från Kérastase.
Lumene Nordic-C Glow Boost Essence - Fräsch foundation från Lumene i serien Nordic-C Glow Boost Essence. Kommer i en vit och orange förpackning med detaljer i guld. Innehåller vitamin C och arktiskt hjortron för en naturlig glow. Passar alla hudtyper och ger en lätt, strålande finish.
Svarta Ines solglasögon från Corlin - Snygga svarta solglasögon från Chimi i modellen Ines. De har en kraftig, oval form med breda bågar och mörka linser. Tillverkade i blankt acetat med en diskret gulddetalj på sidan. Perfekta för en cool och trendig look. Nypris 1299 kr
Svarta Celeste solglasögon från Corlin - Snygga svarta solglasögon från Corlin i modellen Celeste. De har en rundad, chunky båge i blank svart plast och mörka linser. På sidorna finns en guldfärgad detalj med Corlins logga. Perfekta för att lyfta din stil med en modern touch. Nypris 1299 kr
Maria Nila hårsprayer och doftmist - Tre produkter från Maria Nila: en lila Texture Spray, en rosa Shaping Heat Spray och en orange Floral Drift doftmist. Alla är veganska och kommer i snygga flaskor med svart och orange lock. Perfekt för styling och doft till håret.