Elin

Elin

@elin1237
(7)
Staffanstorp | Senast aktiv: Idag
7 följare 2 följer 51 annonser



Bootcut jeans  - Jätte snygga ljusblåa jeans som tyvär är för korta på mig.
Ltb jeans - Säljer mina ltb jeans då dem tyvär är för korta och små för mig i storleken. Dem är använda ungefär en sommar men inte söndriga.
balklänning  - Säljer min gula balklänning då den inte kommer till användning igen. Den har satin tyg och är jätte vacker. Kom privat för fler bilder
Rutig blus - Säljer denna rutiga blusen från Gina tricot då jag tycker att den inte satt så fint på mig. Helt oanvänd men tidigare köpt på plick. Ser dock inga defekter eller tecken på användning.
Skjorta t shirt  - Säljer denna toppen som dras ihop vid midjan. Aldrig använd så därför säljer jag.
Blus från Zara  - Jätte fin blus som inte används längre. Inga fel på varan osv
Blus  - Fin svart blus som aldrig kommer till användning då jag tycker den sitter dåligt på mig.
 topp från Zara - Jätte fin topp som inte kommer till användning då den tyvär är för stor. Aldrig använd
Blus från zara - Säljer denna jätte söta blus från Zara. Den har ett litet hål på baksidan vid höger axel, se på sida 2.
Blus  - Jätte vacker blus som tyvär intr kommer till användning. Nästan helt ny.
Blus - Fin blus med knyte runt midjan, antingen bak eller fram. Säljer pga att den inte kommer till användning.
Vit fluffig stickad tröja - Mysig vit stickad tröja som tyvär var för stor för mig, den är oanvänd men tidigare köpt på vinted. Den har inga ”skador” osv. Obs inte mina bilder.
Beige croppad polotröja stickad - Säljer en beige croppad stickad polotröja med breda ärmar och ribbad struktur. Jag säljer pga att den inte satt så som jag trodde att den skulle. Bild är från tidigare säljare
Vit långärmad bodysuit från Zara - Säljer en stilren vit bodysuit från Zara i storlek S. Modellen har rund halsringning och långa ärmar, perfekt för att skapa en clean och enkel look. Materialet är mjukt och stretchigt, vilket gör den bekväm att bära hela dagen.
Jeans topp från Gina Tricot - Säljer min jeans topp från Gina tricot som inte är min stil. Använd två gånger och inga fel.
Ribbad beige stickad tröja H&M - Ribbstickad beige tröja från H&M med lång ärm och snygg v-ringad halsringning med svart kant. Tröjan har en liten skada som du ser på tredje bilden
Kofta  - Säljer min fina kofta från Zara som jag använt två gånger. Finns inga fel med den och är i storlek S
Beige meotine kappa - Säljer vidare en meotine kappa som jag tidigare köpt från plick. Säljer den pågrund av att jag inte tycker att den är min stil och endast provat den. Finns inget fel med den och ser ut som ny
Tröja med knyte i sidan - Tröja med knyte i sidan från lager 157. Jag säljer den eftersom att jag köpte en storlek för stor och använder aldrig den.
Topp från shein - Säljer denna blusen då den inte kommer till användning längre. Den har inga tecken på använd och perfekt till skolan eller utgång.
Mönstrad långkjol från Zara  - Supersnygg långkjol från Zara i beige och svart med ett unikt grafiskt mönster. Kjolen har smock upptill och faller snyggt i flera volanger. Perfekt för dig som gillar boho-vibbar och vill sticka ut med coola detaljer.
Vit ribbad linnetopp från Lululemon - Säljer en vit ribbad linnetopp från Lululemon i sportig modell. Toppen har brottarrygg och är tillverkad i ett stretchigt material som passar perfekt för träning. Snygg och enkel design med diskret logga på ryggen. Materialet är 69% nylon och 31% elastan.
Fest topp - Säljer denna toppen som går ut i slutet. På bild fyra ser man att en knapp har gått av där uppe i nacken. Aldrig använt den och också köpt på plick
Vit broderad boho-klänning med tofsar - Superfin vit klänning i boho-stil med broderade blommönster och transparent mesh. Bad klänning till stranden som är genomskinlig