E

E

@eea00
(7)
Norrköping | Senast aktiv: Idag
4 följare 1 följer 3 annonser

Hej! Jag är en privatperson som säljer mina egna, välvårdade kläder och accessoarer. Jag brinner för mode och vill ge mina plagg ett nytt liv hos någon annan. Välkommen att upptäcka mina annonser!✨



Pastellfärgat armband med blommor - Säljer ett superfint armband i pastellfärger med blommönster och pärldetaljer. Armbandet har en rund form och går i rosa, vitt och grönt. Perfekt accessoar för att piffa upp din outfit med en söt och lekfull touch.
Färgglatt pärlarmband med blommor - Säljer ett färgglatt armband med små pärlor i orange, vitt och peach. Armbandet har blommönster och en rund form som ger en lekfull och trendig vibe. Perfekt accessoar för dig som vill addera lite färg till din outfit!
Stora guldiga hoops örhängen - Säljer ett par stora, runda hoops i guldfärgad metall. Örhängena har en enkel och stilren design med en lätt vågig form som ger dem en unik touch. Perfekta för dig som gillar klassiska men ändå trendiga accessoarer.