Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Frotté skjorta från revolutionen  - Perfekt skjorta till våren och sommaren. Säljer denna för att jag inte använder den men den är fortfarande väldigt bra skick.
Kortärmad skjorta i frotté  - En krämvit skjorta i frotté med korta ärmar. Från Arket
Mörkblå kortärmad skjorta - Säljer en mörkblå skjorta med korta ärmar och klassisk krage. Skjortan har knappar framtill och är tillverkad i ett lätt tyg, perfekt för varmare dagar. Enkel och stilren design som passar till många olika outfits.
Blå kortärmad skjorta i bomull - Snygg blå kortärmad skjorta med klassisk krage och knappar framtill. Skjortan har en avslappnad passform och är tillverkad i mjuk bomull, perfekt för en stilren och enkel look. Den är ifrån Jack n Jones Essentiells
Kortärmad skjorta - Mörkblå kortärmad skjorta från Hampton Republic i storlek 164. Mycket fint skick, använd fåtal gånger.
Olivgrön kortärmad skjorta i frotté - Säljer en olivgrön skjorta i mjuk frotté med korta ärmar, klassisk krage och bröstficka. Skjortan har vita knappar framtill och en avslappnad passform som ger en chill vibe.
Kortärmad skjorta  - Snygg kortärmad skjorta från zara
Kortärmad skjorta  - Kortärmad skjorta i butiksskick! Strykes av köparen. Slimfit st.M