Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Brun silkes skjorta från Wera - Supersnygg brun skjorta från Wera i storlek 34. Skjortan har en klassisk krage, långa ärmar med knappar vid manschetten och en silkeslen känsla i materialet. Klockade ärmar . Perfekt för dig som gillar stilrena och enkla plagg med en lyxig touch.
Brun WERA skjorta - Brun skjorta från Wera. Aldrig kommit till användning
Wera skjorta i satin - Jättefin oanvänd skjorta från Wera i satin. Sitter snyggt oversized på mig som har S men är i storlek 40.
Brun blus från Wera med knappar - Säljer en brun, tunn och flowy blus från Wera i storlek 38. Skjortan har långa ärmar, knappar framtill och coola detaljer på manschetterna. Perfekt för dig som gillar en lite mer dressad men chill stil.
Krämvit silkesblus från Wera - Säljer en krämvit skjorta från Wera i glansigt silkesmaterial. Skjortan har klassisk krage, långa ärmar med manschett och knappar framtill. Materialet har en lätt struktur som ger en lyxig känsla. Perfekt att styla med jeans eller kjol.
Stenfärgad linneskjorta från Wera - Stilren och oversized skjorta från Wera i en mjuk grå nyans. Skjortan är tillverkad i linne, har klassisk krage, knäppning framtill och långa ärmar med manschett. Perfekt för en avslappnad och trendig look.
Vit blus från Wera - Säljer en superfin vit blus från Wera i storlek S/36. Den har en krispig och luftig känsla med poet ärmar och en klassisk krage. Perfekt för både vardag och fest! 🕊️