Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Bronzer/contour - Bronzer/contour från Pür
Isadora Contour Stick - Contour stick från Isadora i färgen 32 Beige Neutral. Endast testad en gång men säljer för att den var fel färg. Litet hack i den (se bild) men annars är den i jättebra skick! Skriv om du har några frågor!
Contour stick från IsaDora - Säljer ett contour stick från IsaDora i färgen 36 Warm Mocha. Perfekt för att skapa definition och kontur i ansiktet. Produkten är vegansk och fri från doftämnen.
Bronzer/contour  - Kall bronzer/contour  perfekt att köra noscontour med
Bronzer/contour  Stick från By Mario - Säljer ett bronzer stick i färgen medium från makeup by mario🩷 se hur mycket det är kvar på bild 4, pris går såklart att diskutera, skriv vid eventuella frågor🩷🩷
Bronzer  - Bronzer SHEGLAM i en stilren nude-färgad hylsa med gulddetalj. Hylsan har en modern, kantig form och känns lyxig att hålla i handen. Perfekt för dig som gillar neutrala toner och vill ha ett trendigt tillskott i sminkväskan.
Contour stick från Fenty Beauty - Detta contour stick har en helt otrolig formula som skapar en fräsch och ren känsla på huden. Den kallare färgen kallad AMBER 01 är perfekt för både en glowy och en matta look. Nypris: 349 kr 🤗🤗🤩