Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
 ögonskuggspaletter sheglam - Tre ögonskuggspaletter med olika färger och finishes. Den första paletten har kalla toner som silver och blått. Den andra paletten har mörkare nyanser som grått och svart. Den tredje paletten är färgglad med nyanser av blått, grönt, lila och gult. Perfekt för att skapa varierande sminklooker. Allting testad en gång
Sheglam - Råkade beställa två! Så den är helt ny! Jätte söt liten flaska med fint glitter i guldfärg 😍
Sminkpaket  - Allt är oöppnat, porto tillkommer!
 sminkpaket med paletter & glow - Säljer ett sminkpaket med Wet n Wild ögonskuggspalett i nude/bruna toner, Bellápierre ögonskuggspalett i rosa och brunt, Ciaté Bamboo Bronzer, Maybelline Face Studio highlighter, Artdeco ögonskuggsprimer, Sence ögonbrynskit, guldigt läppglans, glittereyeliner och mineralpuder. Perfekt för dig som vill testa olika looks! Det mesta är oöppnat men highlightern och wet n wild paletten är endast testad lite på handen för att se om de passade mig.
Sminkpaket med paletter och läppstift - Säljer ett sminkpaket med Morphe nude läppstift, rött läppstift från Clinique, Technic highlighter, highlighter palett med nude och bruna toner, fyrkantig ögonskuggspalett med orange och guld, turkos singelskugga och genomskinlig mascara från Technic. Går att sälja styck med, skriv om du är intresserad.
Sminkpaket nagellack, ögonskuggor - Akryllack, mineralögonskuggor. Det grålila lacket är ett vanligt lack. 5 per pryl 45 för allt.
Sminkpaket med paletter och BB-cream - Stort sminkpaket med BB-cream från NOTE, concealerpalett från Wet n Wild, puder från bnl, ögonskuggspalett i rosa och guld, Royal Bronzer och Highlighter från Essence, flera rouge i stick och krämform, ögonbrynskit med vax och puder, samt Pout Balm. Perfekt för dig som gillar att experimentera med färg och glow. Kan sälja separat också skriva om du är intresserad eller har frågor
Sminkpaket med primer, foundation och läppglans - Säljer ett sminkpaket med Lumene CC Color Correcting Primer, Maybelline Fit Me Foundation 110, Makeup Mekka Glow Booster, två W7 Lip Drink läppbalsam, BeautyAct concealer och ett plumping läppglans. Färgerna är nude, transparent och ljusbeige. Tub och flaska i plast och glas är obrutna, köpt fel färg, inte funkat för mig eller köpte dubbla. Allt oöppnat eller bara testat en gång. Går att sälja separat också. Skriv om du är intresserad. 100kr för allt, 80kr annat + primer