Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Mocka höga stövlar med klack - Säljer ett par svarta mocka höga stövlar med chunky klack och spetsig tå. Skorna är i mockaliknande material och går upp över knäet för en riktigt snygg siluett. Perfekta för att lyfta vilken outfit som helst.
Höga svarta mocka stövlar  - Säljer mina höga snygga mocka stövlar då de inte används längre, sköna och i fint skick!
Mocka stövlar  - Bra skick🤍
Höga stövlar - Använda 1 gång, inga defekter, storlek 39
Höga stövlar mocka-imitation Nyskick  - Höga svarta stövlar i mockaimitation med guldkedja, snygg modell med tajt siluett. (Dolt blixtlås på sidan, inåt. Ny snygga men används inte. Hoppas någon annan kan få glädje av dem.
Svarta höga stövlar i mocka - Säljer ett par svarta, höga stövlar med platt sula och rund tå. De är tillverkade i mjuk mocka och går över knäet för en riktigt snygg look. Perfekta att styla med kjol eller jeans för en trendig vibe.
Höga stövlar (Public desire) - Super snygga höst stövlar med lite festligare klack! Inköpta för 500kr om jag inte minns fel, använda 1 gång endast så super bra skick.
Svarta höga stövlar med klack - Säljer ett par svarta höga stövlar med bred klack och rund tå. Stövlarna är gjorda i mjuk mocka och har dragkedja på insidan för enkel påtagning. Snyggt stilrena och passar perfekt till jeans eller kjol. Klacken ger extra höjd. Dem är endast använda vid 2 tillfällen, eftersom dem bara har legat i skåpet så har dem samlat på sig lite damm som lätt går att torka bort. Nypris 699kr