Alla kategorier > Mode > Skor > Sneakers
Nike Air Jordan 1 Low svart/röd/vit
Nike Air Jordan 1 Low svart/röd/vit - 0 Nike Air Jordan 1 Low svart/röd/vit - 1 Nike Air Jordan 1 Low svart/röd/vit - 2

Nike Air Jordan 1 Low svart/röd/vit

Storlek: 40 1/2
Kategori: Sneakers
Märke: Nike
Färg: Röd
Skick: Bra skick

300 SEK

Frakt från 0 SEK
Beskrivning

Säljer ett par Nike Air Jordan 1 Low sneakers i svart, rött och vitt läder. Klassisk siluett med röda skosnören, svart swoosh och röd häl. Sitter på originalkartong och har den ikoniska Air Jordan-loggan på hälen. Perfekta för dig som gillar streetwear och retrostil.

Axel
Axel
(1)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Air Jordan 1 Low röd/svart/vit - Säljer ett par Air Jordan 1 Low sneakers i rött, svart och vitt. Skorna har klassisk Jordan-logga på hälen, svart snörning och röd tåbox. Ovandelen är i läder och sulan är vit med röd yttersula. Perfekta för dig som gillar streetwear och ikoniska sneakers. Köpta i Japan för tre år sedan och använda max 5 gånger. Original kartongen har jag sparat.
Nike Air Jordan 1 Low röd/vit/grå - Snygga Nike Air Jordan 1 Low sneakers i vitt, grått och rött. Skorna har klassisk röd swoosh, röd insida och broderad Air Jordan-logga på hälen. Ovandelen är i läder och mocka med perforerad tåbox och vita skosnören. Perfekta för dig som gillar streetwear.
Nike Air Jordan 1 High röd/vit - Säljer ett par Nike Air Jordan 1 High sneakers i rött och vitt läder med klassisk vinge-logga på sidan och röd swoosh. Skorna har vita snören, röd insida och en retro-inspirerad sula. Perfekta för dig som gillar ikoniska basketskor och streetwear.
Air Jordan 1 Mid svart/vit/röd - Säljer ett par Air Jordan 1 Mid sneakers i svart, vitt och rött. Skorna har klassisk Nike Swoosh i rött på sidan, svart läderpanel, vita partier och röda detaljer vid kragen. Perforerad tåbox och svarta skosnören. Perfekta för dig som gillar streetwear och ikonisk design.
Nike Air Jordan 1 Retro High röd/svart - Säljer ett par Nike Air Jordan 1 Retro High sneakers i klassisk röd, svart och vit färg. Skorna har högt skaft, svart snörning och ikoniska Wings-loggan på sidan. Ovandelen är i läder med kontrasterande färgblock och vit mellansula.
Air Jordan 1 Retro svart/röd/vit - Säljer nu mina Jordan 1s, säljer pågrund av att jag växte ut dom för ett tag sen och inte använt dom så mycket. Dom är äkta och är i storlek 40.
Svarta och röda Air Jordan 1 Mid - Säljer ett par Air Jordan 1 Mid sneakers i svart och rött med vita sulor. Klassisk design med svart swoosh, röda detaljer och svart snörning. Skorna har en högre siluett och är tillverkade i en kombination av läder och textil. Perfekta för dig som gillar streetwear och ikoniska sneakers.
Air Jordan 1 Retro High röd/vit - Säljer ett par Air Jordan 1 Retro High sneakers i rött och vitt med klassisk Nike Swoosh på sidan. Skorna har högt skaft, röda skosnören och detaljer i läder.
Andra annonser från Sneakers
Visa alla
Vita Valentino open - Snygga vita sneakers från Valentino med bred mörkblå remsa över sidan och vita skosnören. Skorna har en klassisk låg profil och är tillverkade i slätt läder. Perfekta för dig som vill ha en clean och stilren look. Kom med prisförslag eller frågor.
Maison Margiela gats - Riktigt feta gats med paintsplater i storlek 44. Dem är i använt skick. Tveka inte på att fråga frågor eller om fler bilder! Några siffror har gått bort
Valentino Opens Dam Storlek 39 - Säljet ett par Rosa Valentino Open Dam| Storlek:39| Skick:9/10| Pris:1999| Og:2 dustbag| vid frågor och funderingar är de bara och höra av sig ‼️
Isabel Marant skor - Säljer ett par ikoniska höga sneakers från Isabel Marant i vitt och beige mocka och läder. Skorna har chunky design, kardborreband och gummisula. Perfekta för dig som vill ha en statement sneaker med cool siluett och exklusiv känsla.
Blåa sneakers från Christian Louboutin - Snygga blåa sneakers i mocka från Christian Louboutin med klassisk röd sula och vita kanter. Skorna har rund tå, matchande blå skosnören och diskret branding på sulan. Perfekta för dig som vill ha en clean men exklusiv look.
Maison Margiela svarta sneakers - Maison Margiela sneakers i svart läder med klassisk gummisula i beige. Diskret vit söm på hälen och stilren design. Perfekta för dig som gillar minimalistisk och trendig stil. Märkets logga och storlek finns på sulan.
Golden Goose sneakers med rosa snören - Golden Goose sneakers i vitt läder med rosa snören, silverglittrig stjärna på sidan och leopardmönstrad häl. Texten 'KEEP DOING WHAT YOU LOVE' på sulan ger en personlig touch. Perfekta för dig som vill sticka ut med coola detaljer.
Mörkgråa loubs - Riktigt feta mörkgråa loubs bara att skriva vid några frågor