Alla kategorier / Mode / Accessoarer / Solglasögon
Chrome Hearts glasögon
Chrome Hearts glasögon - 0 Chrome Hearts glasögon - 1 Chrome Hearts glasögon - 2

Chrome Hearts glasögon

Storlek: NO SIZE
Kategori: Solglasögon
Märke: Chrome Hearts
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

199 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Snygga svarta solglasögon med rektangulära bågar och unika guldfärgade korsdetaljer på sidorna och små guldfärgade blommor vid hörnen. Glasögonen har en klassisk form och ger en cool vibe till din stil.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Fendi keps - Snygg keps från Fendi med det klassiska FF-monogrammönstret i svart och grått. Kepsen har en böjd skärm och justerbar passform. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en lyxig touch. Levereras med original Fendi-box.
Moncler vit sweatshirt  - Säljer en vit sweatshirt från Moncler med stort tryck på bröstet i svart och rött. Tröjan har rund hals, långa ärmar och ribbade muddar. Klassisk och stilren design med Moncler-logga även på ärmen.
Liknande annonser
Visa alla