Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Grå Morris Lady tröja storlek XS - Säljer nu denna grå stickade Morris Lady tröja i storlek XS. Skit snygg men får tyvärr inte någon användning för den. Hör av er för flera bilder eller andra frågor☺️💓
Svart  stickad tröja Morris - Svart stickad tröja från Morris. Väldigt fint skick, och inga tecken på användning, säljer för att jag vuxit ur den! Hör av er vid funderingar!
Stickad Morris tröja - Äkta vit morris tröja med tryck.  Nypris ca: 3500kr
Mörkblå kabelstickad tröja Morris -  mörkblå kabelstickad tröja från Morris med rund halsringning och röd broderad logga på bröstet. Tillverkad i 100% lammull för extra mjuk och varm känsla. Lite liten i storlek skulle jag säga men storlek är s/xs! ☺️
Mörkblå stickad tröja från Morris xs - Hej jag säljer denna Morris tröjan/koftan för att den inte passar mig längre den har krympt i tvätten så den är inte medium längre. Snygg mörkblå stickad tröja från Morris med rund hals och lång ärm. Tröjan har en liten röd broderad logga på bröstet och är gjord i mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekt för dig som gillar stilrena och klassiska plagg. Det är bara att skorv som ni undrar någonting! Pris inte hugget i sten vid snabb affär!
Mörkgrå tröja från Morris - Säljer en stilren mörkgrå tröja från Morris med kabelstickat mönster. Tröjan har en liten broderad logga på bröstet och rund halsringning. Perfekt för kyligare dagar.
Morris tröja  - Finstickad tröja från Morris!