Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Stickad tröja - Jättefin randig stickad tröja som tyvärr inte kommer till användning då jag har för många🥰Storlek L men även jag som har XS-M använder den som oversized tröja
Stickad tröja - Säljer denna mysiga stickade tröjan från koton, köpt från zalando, i storlek L( passar som en m / s )🩷
Stickad tröja  - Stickad tröja i alpackaull och ull. Storlek L men sitter som en M/S. Aldrig använd. Köpt för 399kr. Samma tröja som på första bilden fast i en annan färg.
Stickad tröja - I nylonmaterial och med en slit längst nere
Stickad tröja - Mysig tröja i en ljus ”smutsrosa” färg  Är i storlek L men passar mig som brukar ha S/M
Stickad tröja  - Vit stickad tröja💞 Superskön och inte sticksig alls, bra nu till hösten. Storleken är L men passar bättre som M/S då den är liten i storleken
Stickad tröja - Snygg och varm stickad tröja, används tyvärr inte längre. Så härlig färg! Köpt vintage ☺️ Den är invikt på bilderna så längre irl!