Alla kategorier > Mode > Kläder > Stickat
Blå fin ulltröja
Blå fin ulltröja - 89 Blå fin ulltröja - 90

Blå fin ulltröja

Storlek: Xs-s
Kategori: Stickat
Färg: Marinblå

35 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin ulltröja som tyvärr krympt i tvätten. Storlek L men passar xs-s! Superfint skick!

Jennifer Karlsson
Jennifer Karlsson
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Mysig Blå Ulltröja - Knappt använd, blå ulltröja! Lyser i ljus! Glitter i tyget! 🌟 Storlek : 40
Ulltröja - Tröja från Brian Brooks i ull. Tröjan har ett klassiskt argyle-mönster i gult och grått på en mörkblå bas. Den är långärmad med v-ringning, perfekt för kyligare dagar.
Stickad ulltröja - Jättefin blå stickad ulltröja från J.Crew. Något nopprig längst ner men går lätt att ta bort! Kan mötas upp i Örebro eller skickas mot frakt.
Stickad ull tröja (uniqlo) - Blå stickad marinoull tröja från uniqlo. Bra skick
Stickad ulltröja - Säljer en mörkblå stickad ulltröja från Dressman i Storlek M. Tröjan är i nyskick och använd endast ett fåtal gången. Köpt i november 2025 för 700 kr. Kvitto medföljer.
Ulltröja - Jättefin ull/alpaca tröja från hm premium.
Ull tröjor  - Säljer nu dessa tre tröjor som en bundle där du kan köpa alla för 1500 men om du bara är sugen på en av dessa tröjor så kan du gå in på min profil o köpa det. Det är storlek L men skulle säga att de sitter mer som M. De är i väldigt bra skick,men tveka inte på att höra av dig om du har någon fråga eller fundering😊
Mörkblå ulltröja - Mysig mörkblå ulltröja tröja med rund halsringning och långa ärmar. Jätte varm och mysig! Tröjan har en loose passform och är perfekt för kyligare dagar. Enkel och stilren design som funkar till det mesta.
Andra annonser från Stickat
Visa alla
Svart stickad Saint Laurent-tröja - Stickad svart tröja från Saint Laurent med vit fuzzy logotyp framtill. Tröjan har rund hals, långa ärmar och ribbstickade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som gillar streetstyle och exklusiva märken.
Morris half zip stickad  - Morris half zip stickad, en av dom finaste morris plaggen man kan hitta. Modellen är 180 cm 75 kg och bär storlek S. Det är minimala fläckar som bara märks i speciellt ljus. Det är ungefär 3 stycken av dom fläckarna. Det märks mycket mer tydligt i bilden där jag visar den. Kom med frågor! En favorit från oss
Grå stickad tröja  - Mysig grå stickad tröja med hög krage och broderad vinge framtill samt texten 'AMOUR' i rosa. Tröjan har långa ärmar och ribbstickade muddar. Perfekt för kalla dagar och enkel att matcha med jeans eller kjol.har användt den typ 5 gånger och köpte den för nästan 2000kr❤️
Beige kabelstickad tröja Polo Ralph Lauren - Kabelstickad beige tröja från Polo Ralph Lauren med rund halsringning och klassisk broderad logga på bröstet. Tröjan har långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för lager-på-lager och en stilren look. Det står M men den passar även S
Mörkblå kabelstickad tröja Ralph lauren  - Stickad kortärmad tröja från Ralph Lauren storlek S, men skulle säga att den passar xs också. Sparsamt använd.
Vit croppad stickad tröja - Säljer denna vita croppade stickad tröja med låga axlar. Den är riktigt snygg och mysig och funkar till allt🩷
Grå stickad kofta från Massimo Dutti - Säljer en stilren grå stickad kofta från Massimo Dutti i ull och kashmir. Koftan har hög krage, långa ärmar och knäppning med åtta mörka knappar framtill. Perfekt för lager på lager och en clean look.
Grå stickad kofta med knappar - Populär och skitsnygg kofta från & other stories i fint skick💗 Hör av er vid fler frågor!!🥰