Alla kategorier > Mode > Kläder > T-shirts
Dammrosa t-shirt med tryck, S
Dammrosa t-shirt med tryck, S - 0 Dammrosa t-shirt med tryck, S - 1 Dammrosa t-shirt med tryck, S - 2 Dammrosa t-shirt med tryck, S - 3

Dammrosa t-shirt med tryck, S

Storlek: S
Kategori: T-shirts
Färg: Rosa
Skick: Nytt skick

40 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Dammrosa T-shirt med tryck, "I'm not short. I'm penguin size" Aldrig använd, mycket skönt tyg nu till sommaren storlek S #wilmabooksS #storleks #wilmabooksstorleks #tshirt

Wilma
Wilma
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
T-shirt med tryck - Fin T-shirt med tryck och text på baksidan. Jättefina färger!!!
Damm rosa t-shirt från H&M - Säljer en enkel och stilren damm rosa t-shirt från H&M. Perfekt för en avslappnad look. T-shirten har korta ärmar och en rund halsringning. Strlk 146/152
Rosa t-shirt med tryck - En rosa t-shirt med vit och svart tryck.
Ljusrosa t-shirt med tryck - Ljusrosa t-shirt från Sol's i bomull med rött tryck i storlek S. Inte använd många gånger alls!🩷 #GIRLPOWER
Rosa t-shirt med tryck från SHEIN - Cool rosa t-shirt från SHEIN i storlek XS med ett stort tryck framtill som visar ett hjärta, rosor och texten 'LOYALTY' under en krona. T-shirten har korta ärmar och är gjord i mjuk bomull. Passformen är normal och trycket har detaljer i blått och rött. Ser röd ut i kameran men är skrikrosa
T-shirt med tryck  - Använd 1 gång. Stl S men passar även m/L
Ljusrosa Nike t-shirt med tryck - Säljer en ljusrosa t-shirt från Nike med coolt tryck av palmer och en hängmatta på bröstet. T-shirten är i mjuk bomull och har klassisk passform med korta ärmar. Perfekt för dig som gillar avslappnad stil och streetwear.
Rosa GANT t-shirt med tryck - Snygg rosa t-shirt från GANT med vit logga tryckt framtill. Klassisk rund halsringning och korta ärmar. Tillverkad i mjuk bomull som känns skön mot huden.
Andra annonser från T-shirts
Visa alla
T shirt maison margiela(läs beskrivning) - Låg kvalitets t shirt tveka inte vid fråger
Vit Comme des Garçons PLAY t-shirt - Säljer en Comme des Garçons PLAY t-shirt i storlek S. Köpt på Selfridges i London. Vit t-shirt med camouflage-hjärtat framtill. T-shirten är i mycket bra skick och säljs eftersom den inte används längre. Hör av dig vid intresse eller frågor.
 Tshirt  - Riktigt fet tshirt med snyggt tryck | Storlek S | Skriv vid funderingar!🤙
Vit Moncler t-shirt med logga - Säljer en vit t-shirt från Moncler med ett stort svart logotyptryck på bröstet i ett coolt, grafiskt mönster. Klassisk rund hals och korta ärmar. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med en twist. PRIS KAN DISKUTERAS
RRL T-shirt - Jättesnygg double RL tshirt som jag fått i julklapp men är dessvärre för kort för mig(188cm). Nypris är runt 1200 ish. Vid frågor är de bara att skriva!
Mörkblå t-shirt från Polo Ralph Lauren - Klassisk mörkblå t-shirt från Polo Ralph Lauren med rund halsringning och ikoniska röda logobrodyr på bröstet. Tillverkad i mjuk bomull för en skön känsla och perfekt passform. Enkel och stilren design som funkar till allt.
Valentino T-shirt  - Snygg svart t-shirt från Valentino med VLTN-tryck i vitt över bröstet. Klassisk rak passform och rund halsringning. Tillverkad i mjukt bomullstyg som känns skönt mot huden. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg. Den är i storlek S och är helt oanvänd! En riktigt fin T-shirt helt enkelt och vid frågor är det bara att höra av sig😁✌️