Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Svart ribbad topp med puffärm
Svart ribbad topp med puffärm - 0

Svart ribbad topp med puffärm

Storlek: 34
Kategori: Toppar
Märke: Only
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

50 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Svart ribbad topp med korta puffärmar och rund halsringning. Modellen är croppad och sitter tight mot kroppen, vilket ger en snygg siluett. Använd 1 gång!

Lidholm.Ida
Lidholm.Ida
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart ribbad topp med puffärm - Svart ribbad topp med v-ringning både fram och bak samt korta puffärmar. Toppen har en snygg knytning i nacken och sitter figurnära. Perfekt för dig som gillar en enkel men ändå trendig look.
Svart ribbad topp med puffärmar och rosett - Snygg svart ribbad topp med v-ringning och korta puffärmar. Toppen har en fin rosettdetalj i ryggen och är figurnära i modellen. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Svart ribbad topp med puffärm från Only - Svart ribbad topp från Only med v-ringning, korta puffärmar och snygga knytband i ryggen. Toppen har en figurnära passform och är tillverkad i stretchigt material som sitter skönt. Perfekt för dig som gillar trendiga detaljer och stilren look. Andvänt ändas 2 tillfälle.
Svart ribbad topp med puffärm och knyt - Svart ribbad topp med bred v-ringning från only och puffiga korta ärmar. Snygg knytning i ryggen som ger en extra detalj. Stretchigt material som sitter slim och framhäver figuren. Perfekt för dig som gillar statement-ärmar och stilren look.
Svart ribbad topp med puffärmar och knyt i ryggen - Säljer en svart ribbad topp med v-ringning och korta puffärmar från only. Toppen har en snygg detalj med rosett i ryggen. Använd fåtal gånger, känns som ny utan några defekter. Skriv för fler frågor🩷
Svart topp med puffärmar - Snygg svart topp med stora puffärmar och rund halsringning. Toppen har en rak passform och är tillverkad i ett glansigt material som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med en trendig siluett.
Svart ribbad croppad topp med puffärm - Säljer en svart ribbad topp med croppad passform och v-ringning.
Svart topp med puffärm  - Trendig svart topp från Only med fyrkantig ringning och puffiga trekvartsärmar. Tillverkad i ett mjukt, stretchigt material som ger en snygg passform. Perfekt att styla med både jeans och kjol.
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Blå jeanskorsett med knappar - Säljer en blå korsettopp i denim med framknäppning, dekorativa bröstfickor och råa, fransiga kanter nertill. Toppen har markerade sömmar och en croppad passform som ger en edgy och trendig look. Perfekt för dig som gillar statement-plagg.
Gul topp med knytband från Zara - Supersöt ljusgul topp från Zara med breda axelband som knyts till rosetter. Toppen har en rak, croppad passform och är tillverkad i ett mjukt, stretchigt material som känns bekvämt mot huden. Perfekt för att addera färg till din outfit!
Zara mjuk topp med knut - Säljer då den inte kommer till användning. Första bilden är lånad!
Svart prickig linnetopp med spets - Linne från brandy. OBS!!! Har två knappar inte 4 som på bilden. Har även liten fläck men syns inte
Ljusblå långärmad topp Intimissimi - Superskön ljusblå långärmad topp från Intimissimi i en tunn och mjuk mix med kashmir. Enkel och stilren design med rund halsringning, perfekt att styla till jeans eller kjol.
Vringad volangtopp - Såå snygg vringad vit volangtopp!! Jag är 168 och det är mina bilder, köp via köp nu direkt eller Swish, kvar tills markerad som såld 💖
vintage bebe babydoll spetslinne  - söt 🩷på lappen står M, passar 36/38
Rosa Y2K topp med pärlor & broderi – Ibiza stil  - Superfin rosa Y2K-topp med blombroderier och små pärldetaljer ✨ Sitter jättefint på med figurnära passform och tunna band.  Ger riktig Ibiza / beach club / sommarkväll-känsla 🌴 Perfekt till semester, festival, utekväll eller middagar i solnedgången. Så snygg med linnebyxor, lågmidjade jeans eller en söt kjol.  • Skick: mycket bra • Storlek: XS–S • Färg: rosa • Stil: Y2K / Ibiza / coquette  #y2k #ibizastil #sommartopp #rosatopp #utekväll #festivaloutfit #beachclub #trendigt #2000tal #pärldetaljer