Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Blus
Blus - 0 Blus - 1

Blus

Storlek: XS
Kategori: Toppar
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

65 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer denna fina blus som jag knappt har använt. Den har inte lappen kvar så jag vet inte vilken storlek/ märke den har. Jag är vanligtvis en Xs/S

cornelia
cornelia
(16)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Juicy byxor - Säljer dessa superfina juicy byxor i bra skick, då jag har flera och dessa inte kommit till stor användning. Ord pris: 1200kr
Svart Kofta  - Säljer denna super söta kofta ifrån Lager 157 i storlek Xs då den blivit lite för liten för mig tyvärr.                Den är perfekt till varje väder och outfit och gör en tråkig outfit till en perfekt!
Fest topp - Säljer denna glittriga tub toppen som är perfekt till fest och perfekt till sommaren! Den är ifrån Zara i storlek S och är i nyskick då den bara är använd endast 1 gång. Den kommer tyvärr inte till användning längre därav jag säljer den.
Jeanskjol  - ❗️INTRESSEKOLL❗️                                                         Jag är nyfiken på vilket pris jag kan få för denna superfina jeanskjol som är slutsåld ifrån Pull&Bear i storlek S, den är kort i modellen och går till naveln ungefär! Säljer inte under 400kr.
Topp - ❗️INTRESSEKOLL❗️                                                   Jag är nyfiken på vilket pris jag kan få för dessa snygga jeans shorts som är slutsålda och är i storlek 36 ifrån Pull&Bear! Dom är perfekta till sommaren och väldigt sköna att bära!
Beige ribbad långkjol från 157 - Säljer denna slutsålda beige långkjolen från 157 i storlek XS då den inte kommer till användning längre. Kjolen har en slits på sidan och går ner till smalbenen. väldigt fin och skön! Perfekt till sommaren!
Rosa topp med knyt i ryggen från Gina Tricot - Säljer denna söta sommar topp ifrån Gina i storlek S då jag inte använt den och rensar garderoben! Väldigt skön och bekväm med fina detaljer, framförallt knytningen i ryggen!
Vita shorts från H&M med resår - Säljer dessa fina, sköna och super somriga linneshortsen som är slutsålda ifrån H&M i storlek Xs då dom inte kommit till användning! Ganska tunnt tyg så det är perfekt till varma sommardagar!
Beiga linnebyxor med snörning - Säljer denna fina linnebyxor som är perfekta till sommaren ifrån Gina tricot, i storlek 158/164 som jag säljer för att jag aldrig har använt dom då jag har ett par andra!
Grå stickad kofta  - Säljer denna super fina kofta i storlek S som är perfekt till hösten! Ifrån Gina då den inte kommit till så stor användning för har liknande plagg!
Liknande annonser
Visa alla