Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
silkes topp med öppenrygg - jätte fin ljus rosa silkes topp, men öppen rygg, första bilden är baksidan 💓
Silkes topp - Det är en ljus rosa och svart silkes topp som går att knyta i bak❤️Jag säljer denna för att jag behöver pengar🤭 Tröjan passar alla storlekar mellan XXS-S för den är stretchiga och går att sjustera om man vill💘💕Den är väldigt skön och luftig pågrund av det silkesliknande materialet!
Rosa silkes topp - En oanvänd rosa silkes topp som fortfarande har prislapp på sig. Storlek xs original pris 259kr
Blommig silkes topp! - En silkes topp med mönster på. Man knyter den där bak och banden går att justera. Har aldrig använt den!
Rosa silkes Zara topp - Aldrig använd men svin snygg och bekväm topp💗
Rosa Topp i silke - Fin mörkrosa topp i 100% silke från Madame A Paris. Inköpt från La Redoute. Oanvänd. Storlek 40 och passar 36-40.