Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Grå omlottstickad tröjä - Grå omlottstickad tröjä i storlek XS. Använd endast några gånger, i fint skick🥰 Säljer även en likadan i rosa i storlek S.
Grå tröja med knyt - Säljer en mysig grå tröja med knyt i nederkanten och ett litet hjärta som detalj. Perfekt för en avslappnad stil.
Grå omlott kofta med knyt - Säljer en ljusgrå omlott kofta med knyt i sidan. Koftan har v-ringad hals och långa ärmar, och är stickad i mjukt material. Perfekt att styla med ett linne under och jeans för en chill look.
Rosa omlottstickad tröja - Rosa omlottstickad tröja i storlek S. Ny utan prislapp och aldrig använd😚Säljer även samma modell i ljusgrå i storlek XS.
Grå tröja med knyt från Lindex - Säljer en stilren grå tröja från Lindex i storlek M. Tröjan har långa ärmar och en snygg knytning i sidan som ger en extra touch. Perfekt för en avslappnad look.
Grå omlottkofta med knyt - Mysig grå omlottkofta från Gina tricot, kommer inte till användning! Har endast använt 1 gång! ❤️
Grå ribbad tröja med knyt - Säljer en snygg grå ribbad tröja med v-ringning och knyt framtill. Tröjan har långa ärmar och en trendig design som passar perfekt för kyligare dagar.
Grå tröja med knyt - Säljer en stilren grå tröja från lager 157 i storlek XS. Tröjan har en fin knytning vid halsen som ger en extra touch. Lite tunnare men ändå varm