Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Ljusrosa kofta med pärlemorknappar - Mysig rosa kofta från ginatricot i storlek XL men krympt i tvätt tyvärr💗
Ljusrosa kofta  - En ljusrosa super söt kofta ifrån h&m 💞💞säljs inte längre!🥰
Ljusrosa kofta - Söt ljusrosa kofta. Tröjan har långa ärmar och är gjord i ett tunt, mjukt material som passar perfekt till lager-på-lager. Enkel och stilren design som är lätt att matcha med olika outfits.
Ljusrosa kofta från H&M - Supersöt ljusrosa kofta från H&M med rund halsringning och knappar hela vägen framtill. Långärmad och i mjuk, tunnstickad bomullsblandning som är perfekt för lager-på-lager. Enkel och stilren design som passar till allt.
Ljusrosa kofta från H&M - Söt ljusrosa kofta från H&M med rund halsringning och knappar framtill. Koftan har långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt att slänga över en topp för en chill look.
Ljusrosa kofta med knappar - Säljer en söt ljusrosa kofta med långa ärmar och rund hals. Koftan har flera små knappar framtill och är i ett tunt, mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekt att slänga på sig över ett linne eller t-shirt.
Ljusrosa kofta från H&M - Mysig ljusrosa kofta från H&M med ribbstickad struktur och guldfärgade knappar framtill. Koftan har rund halsringning, långa ärmar och en mjuk, fluffig känsla. Perfekt att slänga över en topp för extra värme.
Ljusrosa stickad kofta med knappar - Mysig ljusrosa stickad kofta med rund halsringning och långa ärmar. Koftan har ribbade muddar och knäpps med små silvriga knappar framtill. Perfekt att slänga över en topp för en enkel och stilren look.