plick home
Kategorier Märken Produkter Om oss Nybegagnat Vanliga frågor Presentkort
Logga in
Logga in
Kategorier Märken Produkter Om oss Nybegagnat Vanliga frågor Presentkort
Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Poppis loppis
Lavendel färgad pullover  - En fin pullover i en lavendel lila färg använd men i gott skick. Pullovern är från det exklusiva märket Paul Smith och har storlek L (tröjan är liten i storleken) 100% Bomull  För fler bilder eller frågor kontakta mig✨⭐️
L
Lavendel färgad pullover
300 SEK
Tilda Kristoffersson
Mörklila pullover - Säljer denna snygga pullover i en fin färg och form!
S/M
Mörklila pullover
150 SEK
BonnieBartling
Lila hoodie - Mjuk och mysig tröja💕
M
Lila hoodie
20 SEK
Josefines Secondhand ❤
Lila turtleneck - Mörklila turtleneck från Martello. Är i bra kvalité, har randigt mönster på ryggen också. Använd gärna prisförslag/köp nu funktionen
Martello M
Lila turtleneck
60 SEK
Frances marin
Lila kofta - Gullig liten lila kofta från monki i velour tyg💜💜perfekt till sommaren
Monki M
Lila kofta
100 SEK
Vilda Berntsson
Lila sweatshirt  - Säljer en stilren lila sweatshirt. Tröjan har en klassisk rund hals och långa ärmar. Perfekt för en avslappnad look. Passar bra till både jeans och joggers.
XS
Lila sweatshirt
70 SEK
Veras secondhand
En lila sweatshirt  - En jättefin lila sweatshirt som också är jättebekväm. Tröjan är tyvärr lite nopprig, men fortfarande i bra sick.
XXS
En lila sweatshirt
80 SEK
Rasmus
Pullover sweater  - Säljer min pullover tröja med lurvigt material då den är för liten. Skick 8-9/10 inga flaws.
Vintage M-L
Pullover sweater
300 SEK
Om oss

Plick är sedan 2013 en av Sveriges största nischmarknadsplatser för kläder, skor och accessoarer. Köp, sälj & upptäck second-hand - bra för både miljön och din plånbok.

Hantera cookies
Cookie policy
Kontakt
Plick AB
Kungsgatan 28
753 21 Uppsala
support@plick.se
Karriär Jobb via plick Annonsera på plick
Press press@plick.se
iOS app on App Store Android app on Google Play