Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Vit Morris tröja   - Säljer en vit tröja från Morris  med svart tryck framtill och klassiskt lejonemblem. Tröjan är i 100% bomull och har rund hals. Den är lite uttvättad. Priset går att diskuteras
Vit tröja från Morris - Säljer en vit tröja från Morris med tryck på framsidan. Tröjan har långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en stilren look. Skriv vid funderingar
Morris tröja vit - Säljer en sjukt fet tröja från Morris i färgen vit. Tröjan är i bra skick då den har tagits väl hand om och är i M och sitter även som M. Hör gärna av er vid frågor elr funderingar!!
Vit Morris tröja - Säljer en stilren vit tröja från Morris med mörkblå text och ett emblem på framsidan. Tröjan har långa ärmar och ribbstickade muddar vid ärmslut och nederkant.✅Perfekt för en stilren look💯 skriv till mig vid frågor och funderingar😊
Vit tröja från Morris - Säljer en stilren vit tröja från Morris med mörkblå text på bröstet. Tröjan har långa ärmar och en rund halsringning. Perfekt för en avslappnad look.
Vit tröja från Morris - Säljer en stilren vit tröja från Morris med texten 'Morris 1968 Company' broderad på framsidan. Tröjan har långa ärmar och en klassisk rund halsringning. Perfekt för en avslappnad och snygg look.
Vit morris tröja - Fräsch morris tröja Bra skick Storlek L men passar också M Modellen är 180cm lång Kom gärna med prisförslag och fråga om du har någon fundering
Vit tröja från Morris - Säljer en vit tröja från Morris med tryck 'Morris Est 1968 All England Naval Club' på framsidan. Tröjan har långa ärmar med svarta ränder och siffran 68 på ärmen. Perfekt för en stilren och avslappnad look.