Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Oddmolly kofta
Oddmolly kofta - 0

Oddmolly kofta

Storlek: S
Märke: Odd Molly
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

149 SEK

Frakt från 33 SEK
Beskrivning

Säljer en svart och vit mönstrad kofta med lång ärm och en söt rosa knytdetalj i midjan. Koftan har en figurnära passform och är perfekt för att piffa upp vardagslooken.

Bella
Bella
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Rosa kofta från Milano Italy - Supersnygg korall/rosa kofta från milano italiy!
Stickad kofta  - Säljer denna stickade koftan från hm i storlek s
Beige brun stickad kofta  - Skit snygg!! Storlek m/l men passar mig som brukar ha s och tycker inte att den är s stor❤️slutsåld
Svart träningsjacka från Lululemon - Storlek 4. Snygg svart träningsjacka från Lululemon med figurnära passform. Jackan har guldfärgade dragkedjor framtill och på fickorna, hög krage och långa ärmar. Perfekt för dig som vill ha en sportig och stilren look. Köpt på Vinted som helt ny med prislapp, och har själv aldrig använt den.
Stickad sipUp  - Mysig ljusblå stickad sipup med dragkedja framtill och breda ribbade muddar. Tröjan har huva med snörning.
Stickad tröja i trekvartsärm  - En stickad tröja från KiwiKillerfashion i uppskattad storlek XS. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Beige kofta från Wera - Mysig beige stickad kofta med stora knappar framtill och två fickor. Koftan har en relaxed passform och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för lager på lager under kyliga dagar.
Edikted jacka, tröja - Säljer då den är för stor💗