Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
kofta från SHEIN - Supermysig beige ribbad omlottkofta från SHEIN i storlek M. Koftan har lång ärm, knyt i sidan och en figurnära passform. Perfekt nu till hösten. Materialet är mjukt och stretchigt, vilket gör den extra bekväm.
Svart kofta från Shein, S - Snygg svart kofta med djup v-ringning och två  knappar framtill. Koftan har långa, lätt utsvängda ärmar och är gjord i ett mjukt stickat material. Passar mig som brukar ha XS/S i toppar💖
Cardigan från Shein - Säljer denna fina cardigan från Shein. Använd en gång, så den är i fint skick. Storlek S, men passar som M också. 100% polyester.
Tröjor från shein - Alla aldrig använda, alla är i stl S, finns i vit, rosa o beige med skönare tyg 50kr/st
SHEIN tröja - SHEIN tröja i storlek small, okej skick. Använder inte längre💞
Beige tröja från Shein - Säljer en beige tröja från Shein i storlek M. Tröjan är långärmad och har en mjuk textur. Perfekt för kyligare dagar. Hör av dig vid intresse!
Beige hoodie från SHEIN - Säljer en beige hoodie från SHEIN med ett unikt mönster. Den har en stor ficka framtill och en bekväm huva. Perfekt för en avslappnad stil. Storlek: Medium -38