Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Ljusgrå kofta från H&M med knappar - En stilren ljusgrå kofta från H&M med rund halsringning och knäppning framtill. Tröjan har långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt att slänga över en t-shirt för en chill look. Kommer från ett hem med katt.
Ljusgrå kofta med knappar - Säljer en stilren ljusgrå kofta med rund hals och knäppning framtill. Den är i storlek S men är som en Xs. Perfekt att slänga på sig över en t-shirt eller linne.
Ljusgrå kofta från Uniqlo - Säljer en stilren ljusgrå kofta från Uniqlo med klassisk krage och svarta knappar framtill. Koftan har en bröstficka och är långärmad, perfekt att slänga över vit t-shirt. Helt ny och oanvänd säljer pga storlek
Ljusgrå stickad kofta med knappar - Mysig ljusgrå stickad kofta. Koftan har knappar framtill och är uppvikt i ärmarna med knapp. Är använd en gång så typ helt ny☺️Köpt för 459kr
Grå långärmad tröja från Topman - Säljer en långärmad tröja från Topman med texten 'TOKYO' i svart på framsidan. Perfekt för en casual look! Garderobsrensning så kika gärna på övriga auktioner.
Ljusgrå kofta med knappar - Mysig ljusgrå kofta med rund hals och knäppning framtill. Tröjan har långa ärmar och är tillverkad i ett mjukt stickat material. Perfekt att slänga på sig när det är lite kyligt ute. Är använd och har lite noppror
Topman tröja - En tröja med 1/3 blixtlås, från topman
Grå sweatshirt från Topman - Säljer en stilren grå sweatshirt från Topman i storlek S.