Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Stickad kofta - Supersöt stickad kofta med diamantknappar!! Den är lite croppad och sitter superfint!🥰
Stickad kofta  - Jättefin stickad från Zara som tyvärr inte passar längre! Köpt i vintras men knappt använd då jag inte hann lämna tillbaka💕💕ganska kort/liten i storlek
Stickad kofta - Beige stickad kofta från Zara, storlek M. Lite nopprig
Stickad kofta - Säljer mina fina stickade kofta ifrån zara köpt i spanien, inga defekter
Stickad kofta - Så söt och mysig stickad kofta från Zara, köpt i vintras men har använts ett fåtal gånger så den är i mycket bra skick💕Pris kan diskuteras!
Stickad kofta  - Jätte söt kofta från Zara, endast använd 1 gång💕
Stickad kofta - Såå fin stickad kofta, perfekt nu under vintern🎿
Stickad kofta - Säljer denna super söta stickade kofta från zara i nyskick!!😍😍
Moa Claesson
Moa Claesson
Stickad kofta
Stickad kofta - 89 Stickad kofta - 90

Stickad kofta

Storlek: M
Märke: Zara

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Stickad kofta från Zara! Knappt aldrig använd :) Budgivning: 250:- inkl frakt

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Isabel marant tröja - Säljer min superfina Isabel marant tröja som jag skulle säga passar allt mellan xs-m beroende på hur man vill att den ska sitta. Jag är runt 168 och den sitter typ helt perfekt på mig! Superfint skick, endast sminkfläckar på insidan😊
Mörkblå stickad kofta från Lindex - Mysig och oversized mörkblå stickad kofta från Lindex med djup v-ringning och långa ärmar. Perfekt för att slänga över en t-shirt eller linne när det är lite kyligt. Koftan har en fluffig struktur och känns riktigt skön mot huden.
Svart kofta med knappar - Svart kofta med v-ringad hals och långa ärmar. Tröjan har ribbade muddar och nederkant samt knappar hela vägen upp❣️Gå in på bilden för bättre bild!!
Brun Kofta vero Moda 2000s fall vibe - Jätte fin styleat med ett linne under.
Gina tricot tröja  - Säljer denna oanvända kofta från Gina tricot i storlek S. Tagit av prislapp men aldrig kommit till användning. Köpte för ca 400kr.
Svartvit fluffig stickad tröja - Säljer en stickad tröja från other storis med ett coolt svartvitt mönster i diagonal design. Tröjan är i mohair och i ny skick ( använd 1-3 gånger)  och har långärmade ärmar samt rund hals. Perfekt för dig som gillar statement-plagg och vill ha något mjukt och skönt.
Ljusrosa kabelstickad kofta med knappar - Supermysig ljusrosa kofta med kabelstickat mönster!!!! Skriv om de skulle va ngt🥰🥰
söt rosa kofta - Superfin cropped hoodie i babyrosa.  Använd väldigt få gånger och i mycket gott skick. Vet inte märket. - Passar XS Skriv privat för fler bilder eller frågor 🫶🏽