Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Balenciaga väska - Säljer min älskade Balenciaga city väska i blått, väskan är i använt skick men har tyvärr en liten defekt som syns på bild fyra.
Turkos glittrig Stella inspirerad väska - Superfin, köpt på Plick
Botega inspirerad väska  - Botega inspirerad väska i orange, väldigt mycket utrymme i väskan!! Aldrig använd!
Michael kors väska och plånbok - Blå mönstrad michalkorsväska med tillhörande plånbok i mycket bra skick använd högst två gånger inköpta i USA. Originalpris 3500kr säljes för 1000kr (frakt ingår)
Balenciaga väska - Jag säljer min vintage Balenciaga väska som är marinblå! Den är köpt i Köpenhamn i en second hand butik som även finns online och jag har självklart både dustbag och kvitto med äkthetsbevis osv, det skickar jag gärna vid intresse av köp🩷
Balenciaga väska - Säljer min fina Rosa Balenciaga city bag i superbra skick!🎀💕🎀jag har äktighetsbevis på papper och kod som står i väskan. Lägg prisförslag
Maje inspirerad väska  - Superfin nästan helt oanvänd Maje inspirerad väska som går att bära på olika sätt! Köpt i Spanien för 40€.
Kurt geiger inspirerad väska - Väska som påminner om Kurt geiger. Köpt i butik i Franrike. Äkta läder