Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ysl väska - Intressekoll på min handväska, använd cirka 2 gånger! Jättefint skick och går att justera så den kan bäras olika. Buda gärna!
Ysl väska - Intresses koll! Väska frånYSL. Endast använd fåtal gånger, pris kan diskuteras!
YSL Väska - Snygg svart kuvertväska från Saint Laurent med guldigt YSL-logo framtill och kedjerem. Väskan är quiltad i skinn med ett elegant mönster och har en stilren, rektangulär form. Perfekt för dig som vill ha en lyxig accessoar med ikonisk design.
YSL väska  - Ysl väska
Ysl väska - Superfin ysl inspirerad väska, aldrig använt 💕
Ysl väska  - Snygg svart axelväska från Saint Laurent i mjukt skinn med klassisk YSL-logga i guld framtill. Väskan har breda axelremmar och en stilren, rymlig design som gör den perfekt för att bära med sig allt man behöver. En ikonisk accessoar med lyxig känsla.
Ysl väska - Fin Ysl väska som aldrig används.
YSL väska - Säljer nu min vinted ysl väska som inte används så mycket!  Ni ser bevis på sista bilden genom kortet🥰
Ysl fejk väska
Ysl fejk väska - 89 Ysl fejk väska - 90 Ysl fejk väska - 91

Ysl fejk väska

Storlek: One size
Kategori: Väskor
Färg: Svart

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Väska köpt i Grekland, liten och smidig. Fack på insidan. Köparen står för frakt alt mötas upp

julia bruce
julia bruce
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Lyxig beige väska  - Oanvänd , Snygg shoppingväska, skolväska  eller weekend bag , kommer förpackad
YSL,, Saint Laurent väska  - Säljer denna väska köpt från Plick för några år sedan, har inget äktahetsbevis där av priset , inget som tyder på att den e fejk men säljer för 2000kr o den är bra skick
By Malene Birger väska  - Jätte snygg från By Malene Birger väska i svart/beige💕
Rosa brun bucket  väska  - Super söt bucket bag💕 säljer pga att den inte kommer till användning, skriv privat ifall de e något ni undrar💕
Svart bucket bag H&M - Så fin och eftertraktad väska från hm, helt slutsåld, knappast använd, pris går att diskutera vid snabb affär🤍
Grå/beige guld väska vintage style y2k 2000s - Snygg grå axelväska i skinnimitation med guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och dekorativa nitar. Väskan har både handtag och justerbar axelrem samt flera fack inuti. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig väska med coola detaljer.
Brun/beige Monogram handväska - Säljer en klassisk handväska i brunt skinn med ikoniskt monogrammönster och detaljer i beige. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, två handtag och dragkedja upptill. Insidan är svart med en innerficka med dragkedja. Fått som gåva och vet ej hur äkta den är, därav priset!🩷
Svart quiltad axelväska med nitar - Snygg svart axelväska från Valentino i quiltat skinn med guldiga nitar och kedja. Väskan har ett vridlås i guld och en röd innerficka. Perfekt för dig som gillar edgy detaljer och lyxig känsla. Kedjan kan bäras crossbody eller på axeln. Kedjan och låsningen är lite missfärgad!