Alla kategorier > Mode > Väskor
Axelväska
Axelväska - 89 Axelväska - 90

Axelväska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: H&M
Färg: Vit

35 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En vit axelväska mycket fin men vill säljas.

Ms.qdr
Ms.qdr
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Axelväska HM - Axelväska från H&M, köpt förra året för runt 200-300kr. Den har tecken på användning, därför säljer jag den billigt. Bra till för jobbet eller skolan! Datorn får plats perfekt.
Vit axelväska med krokodilmönster - Säljer en superfin vit axelväska med krokodilmönster. Den har en stilren design och är perfekt för både vardag och fest. Väskan är i syntetmaterial och har en praktisk storlek för att få plats med det viktigaste.
Vit axelväska med krokodilmönster - Inga defekter. Som ny i skicket.
Vit axelväska med krokodilmönster - Säljer en snygg vit axelväska med glansig yta och krokodilmönster. Väskan har en smal axelrem och stängs med dragkedja upptill. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer med lite edge.
Vit axelväska med guldkedja - Jättefin vit axelväska i skinnimitation med guldfärgad kedja från HM. Väskan är använd men har ett bra skick. Skriv om ni har frågor💓
Axelväska vit. - Använd 1 gång och det var på min student. Köpt på H&M
Axelväska - Mockabrun axelväska från H&M. Jättefin och passar till många outfits! Väldigt rymlig också. Använd fåtal gånger
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Svart Zadig & Voltaire handväska - Säljer en svart sunny bag från Zadig & Voltaire i skinn med silverfärgade detaljer och dubbla dragkedjor framtill. Väskan har både handtag och avtagbar axelrem, samt den ikoniska loggan i metall på framsidan. Perfekt storlek för det viktigaste. Köpt för 5000kr och är ganska andvänd, men ändå i ett väldigt bra skick. Kommer även med Zadig & Voltaire påsen som visas på bilden. Detta har varit min älsklings väska länge och jag lovar er man får plats med ALLT I DEN!!
svart hand väska - säljer denna väska då den inte kommer till användning. första bilden är lånad, de andra egen tagna!! kontakta vid frågor ❤️❤️
Plånbok - Plånbok
Plånbok - Brun plånbok
Malene Birger Väska  - Stilren kuvertväska i svart och beige med ett grafiskt rutmönster. Väskan har dragkedja upptill och detaljer i guld. Perfekt att bära till middagen eller när du vill ha med det viktigaste.
 Alma handväska -  Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dubbla handtag och en hängande tag. Tillverkad i canvas med detaljer i mörkbrunt skinn. Perfekt för dig som vill ha en ikonisk och stilren accessoar.
By Malene Birger väska - Säljer nu min Malene Birger väska då den inte kommer till användning! Finns defekter i handtagen vilket är väldigt vanligt på just dessa men annars inga skavanker!🖤
Svart bucket väska HM - Nyskick💗