Alla kategorier > Mode > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
L och V väska  - Fint skick billigast
L och V Väska  - Fin väska
L och V väska  - Sitter skitbra, köpte i somras men växt ur den stilen, dags för er YG’s glida runt med stil. Priset går diskutera liteee bara men det går
L,v väska - svarta väskor bra för vardaglig användning. svart och grå
L och V väska helt ny  - Skit fin gillar inte väskor de drf säljer den
L*V Väska/trio bag - som helt ny, pris kan diskuteras
L v bag - Underbar skick även oanvänd
Magväska L, V - Priset kan diskuteras vid snabb affär
L+V väska
L+V väska  - 0

L+V väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Skick: Nytt skick

349 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt ny säljs billigt så jag rensar lagret

Ilmar brixton
Ilmar brixton
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
L och V väska  - Fint skick billigast
L och V Väska  - Fin väska
L och V väska  - Sitter skitbra, köpte i somras men växt ur den stilen, dags för er YG’s glida runt med stil. Priset går diskutera liteee bara men det går
L,v väska - svarta väskor bra för vardaglig användning. svart och grå
L och V väska helt ny  - Skit fin gillar inte väskor de drf säljer den
L*V Väska/trio bag - som helt ny, pris kan diskuteras
L v bag - Underbar skick även oanvänd
Magväska L, V - Priset kan diskuteras vid snabb affär
Andra annonser från Väskor
Visa alla
svart hand väska - säljer denna väska då den inte kommer till användning. första bilden är lånad, de andra egen tagna!! kontakta vid frågor ❤️❤️
Svart Zadig & Voltaire handväska - Säljer en svart sunny bag från Zadig & Voltaire i skinn med silverfärgade detaljer och dubbla dragkedjor framtill. Väskan har både handtag och avtagbar axelrem, samt den ikoniska loggan i metall på framsidan. Perfekt storlek för det viktigaste. Köpt för 5000kr och är ganska andvänd, men ändå i ett väldigt bra skick. Kommer även med Zadig & Voltaire påsen som visas på bilden. Detta har varit min älsklings väska länge och jag lovar er man får plats med ALLT I DEN!!
Plånbok - Plånbok
Grön mönstrad axelväska  - Säljer en grön axelväska med ikoniskt grafiskt mönster och snyggt spänne framtill. Väskan har en klassisk form och detaljer i skinn, perfekt för dig som vill ha något unikt och stilrent. Levereras i originalkartong. Har I två färger
Svart handväska från Esprit i skinn - Pris kan diskuteras ❤️plus man får med ett långt band också❤️Snygg svart handväska från Esprit i äkta skinn med grov struktur. Väskan har två handtag och en robust dragkedja upptill. Perfekt storlek för att bära med sig det viktigaste och passar till många olika stilar.
G@yard plånbok  - G plånböcker i olika färger. Filt, låda och G kort medföljer. Plånböckerna säljes styckvis
 Alma handväska -  Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dubbla handtag och en hängande tag. Tillverkad i canvas med detaljer i mörkbrunt skinn. Perfekt för dig som vill ha en ikonisk och stilren accessoar.
Svart handväska i skinn med dragkedja - Snygg svart handväska i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedja upptill. Väskan har både handtag och en avtagbar axelrem som kan fästas med karbinhakar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och praktisk väska till vardagen.