Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Handväska  - Säljer denna handväska då den inte används. Den är i bra skick!✨
Turkosblå handväska - Blågrön handväska med guldfärgade detaljer köpt i Thailand. Nästan helt oanvänd och förutom en liten fläck på baksidan så är den helt oskadad och ren. Får plats med mycket. Ungefär 15 cm hög och 20 cm bred. Går att använda som handväska eller över axeln.
Handväska  - Supersöt handväska som är köpt på H&M! Använd ganska många gånger men den är fortfarande i bra kvalite och det finns inga defekter på den. Ganska rymlig och man får plats med det man behöver i den!
Handväska - Söt mini 8 ball handväska 🎱 I läder. Fint skick💗8 cm höjd, 11 cm bredd.
Handväska - Fin väska i brunt läder från danskt märke Belsac. Väskan stängs med magnet och har tre stora fack och ett litet (se bilder). Köpt second hand men har själv aldrig använt. Inga hål, repor eller defekter.
Handväska - Dam handväska, äkta skinn
Vandringsväska av märket: Decathlon 50 - Använd endast vid ett tillfälle.
Fortsätt i appen →