Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Louis Vuitton  - Köpt 2020 från The Vintage Bar. Väl använd, lite sliten men inget som är märkbart på ett sätt.  Får alltid massa komplimanger, rymmer allt du vill att den ska rymma, kläder, datorer, notesbook, sminkväskor m.m.  En bra att ha väska!
louis vuitton väska  - Säljer denna väska eftersom det kommer inte till användning den Är‼️ Äkta‼️ Dock har jag ingen kvitto eftersom jag fick den som present för flera år sen och den har lite skada köptes för 35 tusen på fashion week i Paris säljer den för 3000kr nu jag vill bara få bort den.. Kan skicka mer bilder de bara att fråga.
Louis vuitton - Säljer denna jätte fina Louis Vuitton väskan eftersom att jag har fått en ny!   Nytt pris: 9480 Kvitto finns!!
Louis Vuitton  -  Pochette Félicie tillhörande väska.  Superfin och behändig. Kommer med kedja så man kan ha den under armen!  Små märken i lädret kanterna som inte syns så mycket. Hör gärna av er med frågor eller kom med prisförslag 💕
Louis Vuitton brun axelväska - Säljer en klassisk brun axelväska från Louis Vuitton med ikoniskt monogrammönster i beige. Väskan har justerbar rem i skinn och snygga guldfärgade metalldetaljer. Perfekt storlek för det viktigaste och en tidlös design som alltid är rätt.
Louis vuitton Alma  - Louis vuitton Alma väska. Storlek PM. I ny skick! Pris 7599kr
Louis Vuitton Keepall - Louis Vuitton vintage Keepall  Storlek: 50  Skick: Skicket är bra överlag, men har lite små skönhets fel se bilder. Lite repor på canvas och lite märken e.t.c. Dragkedjan funkar men har repor som syns på bilderna. Inget annat att anmärka på. insidan är hel och fin och  inga fläckar. En fin väska för bra pris. Perfekt julklapp.
Louis Vuitton  - Louis Vuitton, LV väska köpt på Vestiaire