Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Korallrosa ATP Atelier handväska - Säljer en snygg korallrosa handväska från ATP Atelier med unik scrunchie-handtag och avtagbar axelrem. Väskan är tillverkad i slätt skinn och har guldfärgade metalldetaljer. Designen är stilren med en asymmetrisk lock och kompakt form, perfekt för att lyfta din look.
ATP Atelier väska  - Snygg olivgrön ATP Atelier väska
ATP atelier väska - Intressekoll på min ATP väska, den är i fint skick. Kommer tyvärr inte till användning längre🥺🥺💕
ATP atelier väska - Använder ej vill bli av med den för att jag ska flytta därav priset. Bra skick förutom några slitningar som man kan Se bilderna. Nypris 5300kr
ATP Atelier väska - Stilren svart handväska i skinn med unik asymmetrisk lockdesign. Väskan har både handtag och avtagbar axelrem med guldfärgade detaljer. Perfekt storlek för vardagsprylar och ger en clean och modern look. Väskan är i ett speciellt material som man kan se på bilden, nypriset är därför 5900kr eftersom att det är ett mer exklusivt och kvalitativt material. Jag köpte väskan på nk förra vintern och den är sparsamt använd sedan dess. Skriv för fler frågor eller bilder!
ATP atelier väska  - Dåligt skick. Magneten som är till för att stänga väskan är trasig och en hel del repor i väskan
ATP Atelier väska  - Nyskick, aldrig använd   Nypris 6700kr
ATP atelier väska  - Säljer denna superfina ATP väska i mintgröna färg. Finns även ett band att sätta på så man kan ha väskan crossbody. Dustbag medkommer. Väldigt sparsamt använd, som ny.