Alla kategorier > Mode > Väskor
Svart ryggsäck från Puccini i skinn
Svart ryggsäck från Puccini i skinn - 0 Svart ryggsäck från Puccini i skinn - 1

Svart ryggsäck från Puccini i skinn

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

259 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Snygg svart ryggsäck från Puccini i skinnimitation med präglat mönster och silverfärgad dragkedja. Väskan har flera fack, både invändigt och utvändigt, och är perfekt för dig som vill ha stil och funktion i ett.

Jose
Jose
(2)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart axelväska från Puccini i skinn - Snygg svart axelväska från Puccini i äkta skinn med stilren, fyrkantig form. Väskan har ett diskret metallmärke framtill och justerbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och stängs med dragkedja upptill.
Svart magväska i skinn från Puccini - Snygg svart magväska från Puccini i äkta skinn. Väskan har en justerbar rem med spänne och dragkedja upptill. Perfekt för att bära det viktigaste och ger en clean look till din outfit.
Svart handväska från Puccini i skinn - Snygg svart handväska från Puccini i skinn med guldfärgade detaljer och klassisk topphandtag. Väskan har flera fack inuti med mönstrat innerfoder och dragkedja baktill. Säljer den då den inte kommer till användning. Om de är några frågor så är det bara att fråga på!💕Lite fläckar på den som jag inte lyckats få bort..
Svart axelväska från Puccini i skinn - Stilren svart axelväska från Puccini i äkta skinn med justerbar rem och silverfärgad metall-detalj upptill. Väskan har flera fack inuti, inklusive dragkedjefack, perfekt för att hålla ordning på dina grejer. Axelremmen är avklippt och blir max 105cm.
Svart ryggsäck i skinn - Snygg svart ryggsäck i skinn med dragkedja och snörning från Comberti.Perfekt för vardagsbruk med gott om plats för dina saker. Den har en stilren design med en praktisk ficka på insidan.
Svart handväska från Puccini i skinn - Helt oanvänd svart handväska från Puccini i skinn med guldfärgade detaljer. Väskan har dragkedja upptill, ett ytterfack med dragkedja och ett rymligt, mönstrat innerfoder med flera innerfoder. Funkar jätte bra till skola och jobb då den får plats med större datorer och böcker.
Svart ryggsäck i skinn med kedja - Snygg svart ryggsäck från Tiamo i quiltad design med kedjedetaljer och dragkedja framtill. Väskan är gjord i skinnimitation och har justerbara axelband. Perfekt för dig som vill ha en trendig och praktisk väska med plats för allt du behöver. Lite mindre i modellen.
Svart ryggsäck från Lacoste i skinn - Snygg svart ryggsäck från Lacoste i stilren design med präglat skinn och klassisk krokodil-logga framtill. Väskan har justerbara axelband, mesh på baksidan för extra komfort och flera dragkedjefack. Perfekt för dig som vill ha en clean och modern look. Använd endast en gång
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Rosa axelväska från Valentino rockstud garavani - Säljer en snygg rosa axelväska från Valentino med guldiga nitar runt kanterna. Väskan har en stilren, rektangulär form och justerbar axelrem. Perfekt för dig som vill ha en trendig accessoar med lyxig känsla.
By Malene Birger Abigail väska  - Använd väldigt sparsamt, få gånger I utmärkt skick, väskan har inga slitage heller defekt, handtag är i perfekt skick dock det finns små vita sträckor på ena sidan och botten av väskan (både på utsidan) (se bild 6&7 ) och små fläckar på insidan (har inte försökt ta bort, bild 4) Mått: Höjd 33 x Längd 56 x Vidd 18 cm Nypris 3200 kr
Svart YSL handväska  - Hjälper min mamma sälja sin väska. Väldigt fint skick inga defekter. Kommer såklart med kvitto
Svart handväska Zadig & Voltaire - Cool svart handväska från Zadig & Voltaire i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedjor. Väskan har både handtag och axelrem, samt dekorativa nitar längs kanterna. Perfekt för dig som vill ha en edgy och stilren accessoar.
Intressekoll väska ~ inspirerad - Kollar intresse på denna inspirerad väska. Enligt tidigare säljare är den i äkta läder, men jag är osäker. I min mening är den i fantastiskt kvalite och stabil. Den är använd, tecken på användning Se ALLA bilder, då jag ej tar några returer på denna så va noggrann. Jag skickar GÄRNA fler bilder Mått: L: 30 - H: 25 (ca) Skambud undanbedes, tack.  Irrelevanta frågor kommer ej besvaras.  Liten extra gåva vid varje köp 💫 priset är satt till 800:- men vid Seriöst intresse är jag öppen för bud
By Malene Birger väska - Säljer nu min Malene Birger väska då den inte kommer till användning! Finns defekter i handtagen vilket är väldigt vanligt på just dessa men annars inga skavanker!🖤
Mönstrad datorväska - Säljer datorväska ❣️ Syr de själv samt necessärer bland annat, gör anpassade storlekar!! Priset varierar beroende på storlek!! 🥰
Svart quiltad handväska Valentino - Har bestämt mig för att sälja min snygga svart quiltad handväska från Valentino med guldfärgade nitar och detaljer. Väskan har både handtag och axelrem, samt ett spänne framtill. (Går att ta av axelbandet). Tillverkad i skinn och har en lyxig känsla med coola detaljer. Helt äckta men vintage modell. Går att vrida på nitarna! As snygg design, perfekt för dig som vill ha en unik accessoar med dig. Väskan har en slitning vid låset men inte märkbart. Annars är väskan väldigt försiktigt använd!❤️