Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Mörkblå axelväska från Valentino - Snygg mörkblå axelväska från Valentino med kedjerem i silver färg. Väskan har en rektangulär form och är tillverkad i ett grovt, vävt tyg. Köpt för 1300kr säljer för 500❤️
Mörkblå quiltad axelväska - Säljer en snygg mörkblå axelväska. Väskan har justerbar axelrem och magnetlås. Man kan ta isär väskan i två delar och använda en av delarna ifall man inte vill ha båda samtidigt 🤩
Mörkblå axelväska från Tommy Hilfiger - Snygg mörkblå axelväska från Tommy Hilfiger med justerbar rem och guldfärgade detaljer. Väskan har två fack med dragkedja och klassisk TH-logga framtill. Materialet är slätt och stilrent, perfekt för att bära dina essentials.
Mörkblå axelväska med dragkedja - Säljer en snygg oanvänd mörkblå axelväska med praktisk dragkedja och justerbar rem. Perfekt för vardagsbruk eller när du är på språng. Väskan har en stilren design med ett diskret märke på framsidan.
Blå mocka axelväska med nitar - Säljer en blå väska från noella! Avtagbar axelrem så man kan välja mellan att ha den på axlen eller runt midjan
Mörkblå axelväska med Misfits-tryck - Säljer en mörkblå axelväska i jeansmaterial med Misfits-logga och ikoniskt dödskalletryck. Väskan har bred axelrem och en praktisk ficka framtill. Perfekt för dig som gillar alternativ stil och vill sticka ut. Helt ny.
Stor mörkblå mocka shoppingväska - Säljer en stor och rymlig shoppingväska i mjuk mörkgrå mocka. 40x40 cm. Som ny, använd fåtal gånger. Originalpris: 1429kr
Mörkblå axelväska från DKNY - ✔️Snygg och elegant axelväska från DKNY med justerbar silverfärgad kedjerem och magnetlås.  ✔️Väskan har stilren design med DKNY-logga framtill och är tillverkad i 100% ko skinn ✔️Perfekt storlek för det viktigaste och enkel att bära över axeln. ✔️Väskan är ny med prislapp (den har alltså aldrig använts) ✔️Ny pris på denna var ungefär 2000kr ✔️Har du några frågor/bud/ eller vill se ytterligare bilder så är det bara att höra av dig!