Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Guess påse  - 21x27x10 cm, frakt 18kr med frimärke
Svart påse från Maria Nilsdotter - Stilren svart påse från Maria Nilsdotter med guldfärgad logga på framsidan. Väskan har två handtag och en enkel, fyrkantig form som ger en klassisk look. Perfekt för dig som gillar minimalistisk design.
Nike Tyg påse - En använd Nike tyg påse men tvättas innan och blir som ny då! Hör av vid intresse
Gucci plånbok  - Säljer en Gucci plånbok i svart med klassiskt GG-mönster och orm. Okej skick finns en liten skada på ett hörn.
Puma gympa påse  - Gympa påsse i fint skick 🖤
Gucci väska  - En fin och elegant Gucci väska som passar till allt och alla tillfällen. Denna väskan kan göra en helt vanlig svart outfit till en mycket fin och elegant look.
Tyg påse med Reflex  - Hej, vi säljer tygpåsar med ett snyggt reflextryck på. 90kr standard 120 specialbeställda (ex den på bilderna) finns både i svart och natur färgade.
Svart väska från Gucci - Snygg svart väska från Gucci som är perfekt inför sommaren ifall man vill ha en massa komplimanger. Priset går att diskuteras i snabbaffär
Fortsätt i appen →