Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Väska - Från zara. Slutsålt 🥰
Väska  - Väska med ringar som handtag eller kedja. Silvrig med dödskallar och blå sten
Väska - så snygg & praktisk väska inköpt på Ur&Penn som tyvärr inte kommer till användning 🥰 metallen i spännet har blivit lite missfärgad (se bild 2). färgen är lite grå-silver/metallic, måtten är 17,5x14x5 cm 💕skriv för fler bilder!
Väska  - Säljer dena diamant väska. Köpt i Tyskland för 600. Pris kan som vanligt diskuteras
Fin väska - Snygg väska!!
Väska  - Det är en väska som är i ett mycket bra skick. Det fattas två små diamanter på bak sidan men de syns knappt. Den har använts ungefär 4 gånger. Den är köpt för mer än vad priset är lagt på. Priset kan diskuteras.
Väska - Valentino väska, köpt online på zalando, kvitto/leverans finns kvar köpt 2024, använd fåtal gånger , har nån liten svart fläck inget jätte synligt på baksidan, ren och fin vanligtvis, silver och vit. Har dock inte påsen kvar/förpackning! ⭐️Den är ÄKTA! Den är liten/axelremsväska! Köptes för 722kr online!
Fortsätt i appen →