Tina Lindstrand
Tina Lindstrand
Grå ullhandskar med rosett
Grå ullhandskar med rosett - 0 Grå ullhandskar med rosett - 1 Grå ullhandskar med rosett - 2

Grå ullhandskar med rosett

Storlek: 7
Kategori: Övrigt
Färg: Grå
Skick: Nytt skick

89 SEK

Beskrivning

Snygga grå handskar i mjuk ull med en liten rosett som detalj vid handleden. Handskarna har en enkel och stilren design med svarta sicksackkanter upptill. Perfekta för dig som vill ha något klassiskt men ändå med en twist.

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Rutig marinblå halsduk från Burberry - Snygg halsduk från Burberry i marinblått med klassiskt rutmönster i grått och rött. Gjord i mjuk kashmir, med fransar i ändarna och diskret Burberry-logga. Perfekt för att ge din outfit en cool och tidlös vibe.
Louis vuitton bälte  - Helt ny bälte
Burberry halsduk - Snygg halsduk från Burberry. Mycket fint skick. Hör av er vid frågor
Intimissimi bh - Snygg skön bh💞 säljer pga inte använt den! Använd 1 gång
Rutig mörkblå halsduk från Burberry - Snygg halsduk från Burberry i mörka färger med klassiskt rutigt mönster i mörkblått , grått och röda linjer. Halsduken har fransar i ändarna och en diskret Burberry-etikett. Perfekt accessoar för att lyfta din stil under kyliga dagar.
Pampeano bälte - Snyggt bälte som liknar pampeano med geometriskt mönster i ljusblått, mörkblått och brunt. Finns inte kvar i lager. Bältet har en klassisk mässingsfärgad spänne och är gjort i skinn med broderade detaljer. Perfekt för att ge outfiten en cool touch. Helt nytt aldrig använt
jättesnygg åremössa  - superfin Åre mössa! helt ny endast testad💕
H bälte  -  Kom privat för mer information