Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Matilda Josefsson
Matilda Josefsson
 - 89  - 90

Storlek: S
Kategori: Övrigt

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart baddräkt från asos med låg rygg och ganska högt skuren i höften (använd endast ett fåtal gånger) Storlek 38 men skulle rekommendera för någon 34-36 då den är liten i storleken och inte jättestretchig

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Pampeano bälte - Snyggt bälte som liknar pampeano med geometriskt mönster i ljusblått, mörkblått och brunt. Finns inte kvar i lager. Bältet har en klassisk mässingsfärgad spänne och är gjort i skinn med broderade detaljer. Perfekt för att ge outfiten en cool touch. Helt nytt aldrig använt
Louis vuitton bälte  - Helt ny bälte
Rutig marinblå halsduk från Burberry - Snygg halsduk från Burberry i marinblått med klassiskt rutmönster i grått och rött. Gjord i mjuk kashmir, med fransar i ändarna och diskret Burberry-logga. Perfekt för att ge din outfit en cool och tidlös vibe.
Burberry halsduk - Snygg halsduk från Burberry. Mycket fint skick. Hör av er vid frågor
Svart intimissimi bh med vita blommor - Intimissimi bh i bra skick
Intimissimi bh - Snygg skön bh💞 säljer pga inte använt den! Använd 1 gång
Rutig mörkblå halsduk från Burberry - Snygg halsduk från Burberry i mörka färger med klassiskt rutigt mönster i mörkblått , grått och röda linjer. Halsduken har fransar i ändarna och en diskret Burberry-etikett. Perfekt accessoar för att lyfta din stil under kyliga dagar.
jättesnygg åremössa  - superfin Åre mössa! helt ny endast testad💕