Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Barbour halsduk - Barbour halsduk i fantastisk skick tror jag har använt den Max en gång den är väldigt svår att få tag på då den inte göra längre
Rutig halsduk från Barbour - Snygg rutig halsduk från Barbour i mörkblått med röda och grå rutor. Perfekt accessoar för att hålla sig varm och stilren under kyliga dagar. Halsduken har fransar i ändarna för en klassisk look.
Vantar - Jättesöta stickade vantar som är fodrade inuti! Lite slitna då de är använda därav priset. Står storlek 8 men är små i storleken
emo vantar - säljer båda för 50. bra skick
Röda stickade Gifflar-vantar - Röda stickade vantar med tryck av Gifflar-loggan och en kanelbulle på ovansidan! Nya sitter fortfarande ihop!
Barcelona halsduk - Säljer en helt ny Barcelona halsduk 🧣, perfekt till vintern, samlare eller till fans. Kontakta gärna om du har frågor
Burberrys halsduk - Snygg rutig halsduk från Burberrys i klassiskt mönster med röda, svarta och vita toner. Gjord i 100% lammull, mjuk och varm med fransar i ändarna. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med lite brittisk stil.
halsduk Burberry - Snygg rutig halsduk från Burberrys i 100% lammull. Färgerna är röd, svart, vit och rosa med klassiskt rutmönster och fransar i ändarna. Perfekt för att ge din outfit en cool och tidlös touch. Märkt 'Made in England' på etiketten.
Kalle Nilsson
Kalle Nilsson
 Halsduk och vantar från Barbour
 Halsduk och vantar från Barbour - 0  Halsduk och vantar från Barbour - 1  Halsduk och vantar från Barbour - 2

Halsduk och vantar från Barbour

Storlek: NO SIZE
Kategori: Övrigt
Märke: Barbour
Skick: Mycket bra skick

499 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en stilren rutig halsduk från Barbour i gröna, röda och gula nyanser. Halsduken är perfekt för att hålla dig varm under kyliga dagar. Den har ett klassiskt rutmönster som ger en tidlös look. Passar perfekt till både vardag och mer uppklädda tillfällen.

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Virkad elefant  - Handgjord virkad stor söt elefant
Hermès bälte  - Säljer ett stilrent Hermès bälte med den ikoniska H-spännet i silver. Ena sidan är marinblå och andra sidan är svart, båda i grymt snyggt skinn med vit kontrastsöm. Perfekt för dig som vill ha en lyxig accessoar med clean look och möjlighet att variera färg.
NOCCO 2025 Holiday Calender - NOCCO 2025 Holiday Calender i nyskick. Oöppnad förpackning med 24 luckor, perfekt som adventskalender. Innehåller olika NOCCO-drycker, detaljerad näringsinformation på baksidan. Snygg röd design, inga synliga skador eller slitage. Köpt av en på tradera och har ingen nytta av den längre så säljer vidare den så snabbt som möjligt.
Vit fluffig stor halsduk med fransar - Supermjuk vit stor halsduk med fransar. Gjort i ett jätte mjukt material och håller värmen bra💕på bilden jag har på mig den har jag snurrat den vid halsen två gånger. På sista bilden är den vikt en gång (på längden)💕
Virkad kossa  - Handgjord virkad söt kossa
Virkad kanin - Handgjord virkad söt liten kanin
Vinröd Burberry scarf  - ✨ Klassisk Burberry-halsduk i 100% ull – djup vinröd ✨ Säljer en tidlös Burberry-halsduk i en vacker, djup vinröd färg med det ikoniska rutmönstret. Tillverkad i 100% mjuk och värmande ull som ger en lyxig känsla och håller hög kvalitet. En perfekt accessoar som ger en elegant färgklick och lyfter både vardags- och kvällsoutfits.   🧵 Skick: Mycket fint skick, varsamt använd 🌟 Känsla: Mjuk, varm och följsam 📦 Frakt: Skickas tryggt inom 24h  📏 Mått: Längd:150cm, Bredd:29cm
Maison Margiela svart bälte - Svart bälte från Maison Margiela i äkta italienskt skinn med rå textur och vita signaturstygn. Insidan är beige och har präglad logga. Minimalistisk och stilren design som lyfter din outfit med en lyxig touch. KOM MED ETT PRIS SOM PASSAR DIG!