Alla kategorier > Övrigt
Klubbor Berlocker finns i 2 olika sorter
Klubbor Berlocker finns i 2 olika sorter - 89

Klubbor Berlocker finns i 2 olika sorter

Storlek: 0
Kategori: Övrigt
Färg: Flerfärgad

2 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Frakt 15 kr och berlockerna kostar 2 kr st så 1 för 2 kr

Zoesberlocker
Zoesberlocker
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Intimissimi bh - Säljer pga inte sparat lappar på bh till att returnera. Nypris 559kr. Säljer för den är för liten. Ej använd. Storlek 75D
Svart Gucci keps med GG-mönster - Exklusiv svart keps från Gucci med ikoniskt GG-monogram över hela kepsen. Snygg detalj med grönt och rött band på sidan. Justerbar rem baktill. Tillverkad i 90% merinoull och 10% kashmir för lyxig känsla.
Svart GG Keps - Svart Keps storlek M
Svart dunväst från Dum Bum - Snygg svart dunväst från Dum Bum med raka linjer och klassisk form. Västen har ett stilrent utseende med diskreta detaljer och är perfekt för dig som gillar enkel och cool stil. Passar dig som vill ha en väst som sticker ut utan att vara för mycket.
Acne mössa - Säljer denna snygga ljusblå Acne mössa som passar perfekt till de kallare vinterdagarna. Hör av dig vid funderingar, priset är inte hugget i sten 😊
Bälte - Ormskinn bälte från Crownbelts!! Riktigt snyggt passar bra och helt nytt!! Perfekt för dig som vill sticka ut med klädstilen på ett bra sett!!
Svart ribbad mössa från Prada - Svart mössa från Prada med ribbad struktur och klassisk uppvikt kant. Mössan har en metallplakett med Prada-logga framtill och är tillverkad i mjukt material som känns lyxigt och värmande. Perfekt accessoar för att lyfta din vinterstil.
Vändbart burberry bälte med giftboxset - Säljer en snygg Burberry väst med klassiskt rutigt mönster i beige, svart och rött. Västen har ett stort silverfärgat B-spänne framtill och är tillverkad i skinn. Perfekt för dig som vill ha en ikonisk och trendig look med lyxig känsla.