Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rutiga pyjamasbyxor - Fina sköna rutiga pyjamasbyxor, knappt använda
Rutiga pyjamasbyxor/sommarbyxor från Dressmann S/M - Rutiga tunna byxor i blått, lila och vitt från Dressmann. Mjukt bomullstyg och bekväm resår i midjan med snörning. Perfekta för chill dagar eller som pyjamasbyxor. Klassisk loose fit och skön känsla mot huden. De passar någon som är längre än 170 och är stora och rymliga och passar inte mig varken på längden eller bredden så kan tyvärr inte prova de heller.
Disney Bambi rutiga pyjamasbyxor XS - Mysiga rutiga pyjamasbyxor från Disney Classics Bambi-kollektionen. Byxorna är ljusgröna och vita med elastisk midja och snörning, samt broderad Bambi-detalj framtill. Perfekta för chillkvällar hemma.
Björn Borg pyjamas byxor - Björn Borg pyjamasbyxor som inte passar mig längre och har ett nytt par bra pris Skriv vid minste fundering
Mörklila pyjamasbyxor med rymdmönster - Mysiga mörklila pyjamasbyxor från Kappahl med coolt rymdmönster av planeter, stjärnor, raketer och hjärtan i vitt och lila. Byxorna är raka i modellen och tillverkade i mjuk bomull, perfekta för chillkvällar hemma.
Rosa rutiga pyjamas byxor från Gina Tricot - Säljer ett par supermysiga byxor från Gina Tricot i rosa och vitt rutigt mönster. De har resår i midjan och är raka i modellen, perfekta för chill dagar hemma. Materialet är mjukt och skönt mot huden.
Pyjamasbyxor - Rutiga pyjamasbyxor. Använda men i helt ok skick
Emilia
Emilia
Rutiga pyjamasbyxor
Rutiga pyjamasbyxor  - 89 Rutiga pyjamasbyxor  - 90

Rutiga pyjamasbyxor

Storlek: 158-164
Kategori: Övrigt
Märke: Björn Borg

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super sköna rutiga pyjamasbyxor! Säljer för att dom har blivit för små. Storlek 158-164. Pris kan diskuteras!

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Burberry halsduk  - Snygg burberry halsduk. Mycket fint skick. Har begränsat antal så först till kvarn
Pampeano bälte - Snyggt bälte som liknar pampeano med geometriskt mönster i ljusblått, mörkblått och brunt. Finns inte kvar i lager. Bältet har en klassisk mässingsfärgad spänne och är gjort i skinn med broderade detaljer. Perfekt för att ge outfiten en cool touch. Helt nytt aldrig använt
Svart skärp från Salvatore Ferragamo - Snyggt svart bälte från Salvatore Ferragamo i slätt skinn med ikoniskt guldspänne. Bältet har en stilren och klassisk design som lyfter vilken outfit som helst. Perfekt för dig som gillar exklusiva accessoarer och vill ha något som sticker ut.
Taylor swift The Life of a Showgirl vinyl new - Taylor swift new target edition vinyl
Herpes bälte - Ett fett H bälte
Louis Vuitton svart skärp monogram - Snyggt svart bälte från Louis Vuitton med klassiskt monogrammönster och silverfärgat LV-spänne. Bältet är gjort i skinn och har en stilren, smal design med beige insida. Perfekt för att lyfta din outfit med en lyxig touch.
Hermesbälte med metallspänne - Snyggt vitt bälte med ett stilrent och robust metallspänne. Bältet har en clean look och passar perfekt till jeans eller cargo-byxor. Materialet är slätt och ger en modern vibe, och spännet är i silverfärgad metall för extra edge.
Svart Rutigt skärp - Utmärkt skick. Storlek 110.