Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Tan revel - Säljer min tan revel pga de ej används. Lite mindre en halva flaskan av vätskan är kvar i “start färgen” En fullt fungerande och knappt använd sprej med en sladd, allt är med och i ny skick.
Tan revel ONE - Helt oanvänd, inte ens upppackad. Tanningvätskan, laddare och tanrevel ingår. Säljer då jag fick dubletter i present. Köpt för: 799
Tan revel  - Första generationen. Maskinen är i princip tom, ingen påfyllning medföljer. Fullt fungerande! Med laddsladd o orginallåda. Pris kan diskuteras!
Söker tan revel VÄTSKA - 🤎
Tan Express Self-Tan Applicator Mitt - Säljer en Tan Express Self-Tan Applicator Mitt, perfekt för att applicera brun utan sol jämnt och smidigt. Den är i en praktisk mini-storlek och kommer i en förpackning med snygg design i blått och rosa. Perfekt för att få en jämn solbränna utan ränder.
Self-tan handske från Ida Warg - Self-tan appliceringshandske från Ida Warg. Aldrig använd och helt oöppnad 🌸🥰
Tan revel startkit - Säljer mitt helt nya tan revel startkit. Med laddsladd, tanning liquid och maskinen. Hör av er vid frågor!💕
P
P
Tan revel
Tan revel - 89

Tan revel

Storlek: NO SIZE
Kategori: Övrigt
Färg: Svart

550 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt ny, aldrig använt. säljer för att jag fick tan revel PRO i födelsedagspresent.

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Virkad elefant  - Handgjord virkad stor söt elefant
Hermès bälte  - Säljer ett stilrent Hermès bälte med den ikoniska H-spännet i silver. Ena sidan är marinblå och andra sidan är svart, båda i grymt snyggt skinn med vit kontrastsöm. Perfekt för dig som vill ha en lyxig accessoar med clean look och möjlighet att variera färg.
Vit fluffig stor halsduk med fransar - Supermjuk vit stor halsduk med fransar. Gjort i ett jätte mjukt material och håller värmen bra💕på bilden jag har på mig den har jag snurrat den vid halsen två gånger. På sista bilden är den vikt en gång (på längden)💕
Virkad kossa  - Handgjord virkad söt kossa
Maison Margiela svart bälte - Svart bälte från Maison Margiela i äkta italienskt skinn med rå textur och vita signaturstygn. Insidan är beige och har präglad logga. Minimalistisk och stilren design som lyfter din outfit med en lyxig touch. KOM MED ETT PRIS SOM PASSAR DIG!
Virkad kanin - Handgjord virkad söt liten kanin
Vinröd Burberry scarf  - ✨ Klassisk Burberry-halsduk i 100% ull – djup vinröd ✨ Säljer en tidlös Burberry-halsduk i en vacker, djup vinröd färg med det ikoniska rutmönstret. Tillverkad i 100% mjuk och värmande ull som ger en lyxig känsla och håller hög kvalitet. En perfekt accessoar som ger en elegant färgklick och lyfter både vardags- och kvällsoutfits.   🧵 Skick: Mycket fint skick, varsamt använd 🌟 Känsla: Mjuk, varm och följsam 📦 Frakt: Skickas tryggt inom 24h  📏 Mått: Längd:150cm, Bredd:29cm
Liverpool FC röd halsduk med logga - Snygg röd Liverpool halsduk köp i london. Stickad modell med fransar i ändarna. Tydliga bokstäver och klassisk fotbollsdesign.