Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Chimi 05 - Väldigt bra skick
CHIMI 05 GREEN - Chimi solglasögon i modell 05 och färg Green. Nyligen köpa och helt oanvända.   Samtliga original förpackningar och tillbehör finns, även kvitto på ord pris. 1350kr.
Chimi solglasögon 05 ginger - Jag säljer mina chimis i 05 ginger de är i bra skick endast två väldigt små repor som knappt syns. De kommer med fodral kartong och papper. ☺️
Chimi - Säljer mina chimis i färgen Auqa och modellen 006. Säljer pga att jag aldrig använder de, väldigt bra skick!
Chimi solglasögon 04 - Nu säljer jag mina Chimi solglasögon i 04 Mörkblå! De är knappt använda men har däremot några väldigt små skråmor på glaset, men som knappt syns! Slutsålda på Chimis hemsida. ( Nypris 1500kr)
Chimi 04 aqua  - De är i nyskick  Vid frågor skriv i dm
Lucas Kuru
Lucas Kuru
Chimi 05
Chimi 05 - 89

Chimi 05

Storlek: NO SIZE
Kategori: Övrigt
Märke: Chimi
Färg: Blå

550 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Väldigt bra skick

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Virkad elefant  - Handgjord virkad stor söt elefant
Vit fluffig stor halsduk med fransar - Supermjuk vit stor halsduk med fransar. Gjort i ett jätte mjukt material och håller värmen bra💕på bilden jag har på mig den har jag snurrat den vid halsen två gånger. På sista bilden är den vikt en gång (på längden)💕
Vinröd Burberry scarf  - ✨ Klassisk Burberry-halsduk i 100% ull – djup vinröd ✨ Säljer en tidlös Burberry-halsduk i en vacker, djup vinröd färg med det ikoniska rutmönstret. Tillverkad i 100% mjuk och värmande ull som ger en lyxig känsla och håller hög kvalitet. En perfekt accessoar som ger en elegant färgklick och lyfter både vardags- och kvällsoutfits.   🧵 Skick: Mycket fint skick, varsamt använd 🌟 Känsla: Mjuk, varm och följsam 📦 Frakt: Skickas tryggt inom 24h  📏 Mått: Längd:150cm, Bredd:29cm
Maison Margiela svart bälte - Svart bälte från Maison Margiela i äkta italienskt skinn med rå textur och vita signaturstygn. Insidan är beige och har präglad logga. Minimalistisk och stilren design som lyfter din outfit med en lyxig touch. KOM MED ETT PRIS SOM PASSAR DIG!
Hermès bälte  - Säljer ett stilrent Hermès bälte med den ikoniska H-spännet i silver. Ena sidan är marinblå och andra sidan är svart, båda i grymt snyggt skinn med vit kontrastsöm. Perfekt för dig som vill ha en lyxig accessoar med clean look och möjlighet att variera färg.
Virkad kossa  - Handgjord virkad söt kossa
Burberry halsduk - Burberry halsduk. 175cm. Äkta såklart