Gigii
Gigii
Kristall grön Aventurin /Green aventure crystal
Kristall grön Aventurin /Green aventure crystal - 89

Kristall grön Aventurin /Green aventure crystal

Storlek: Liten
Kategori: Övrigt
Färg: Grön

50 SEK

Beskrivning

Här säljer jag en kristall som inte är använd då jag inte vill ha kristaller. Den heter Green aventurine crystal💚

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Rutig marinblå halsduk från Burberry - Snygg halsduk från Burberry i marinblått med klassiskt rutmönster i grått och rött. Gjord i mjuk kashmir, med fransar i ändarna och diskret Burberry-logga. Perfekt för att ge din outfit en cool och tidlös vibe.
Burberry halsduk - Snygg halsduk från Burberry. Mycket fint skick. Hör av er vid frågor
Louis vuitton bälte  - Helt ny bälte
Rutig mörkblå halsduk från Burberry - Snygg halsduk från Burberry i mörka färger med klassiskt rutigt mönster i mörkblått , grått och röda linjer. Halsduken har fransar i ändarna och en diskret Burberry-etikett. Perfekt accessoar för att lyfta din stil under kyliga dagar.
Intimissimi bh - Snygg skön bh💞 säljer pga inte använt den! Använd 1 gång
Pampeano bälte - Snyggt bälte som liknar pampeano med geometriskt mönster i ljusblått, mörkblått och brunt. Finns inte kvar i lager. Bältet har en klassisk mässingsfärgad spänne och är gjort i skinn med broderade detaljer. Perfekt för att ge outfiten en cool touch. Helt nytt aldrig använt
jättesnygg åremössa  - superfin Åre mössa! helt ny endast testad💕
Burberry mössa med hjärtmönster - Snygg mössa från Burberry i beige och svart med stora hjärtan som mönster och tydlig Burberry-logga framtill. Stickad i mjukt material, perfekt för att hålla värmen och samtidigt se trendig ut. Passar dig som gillar klassisk design med en twist.