Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Versace skärp - Äkta Versace skärp. Julklapp för drygt 2 år sedan, inte använt en endaste gång, därav som ny.
Svart skärp från Versace med guldspänne - Snyggt svart bälte från Versace  med ett unikt, organiskt format spänne i guld. Bältet är smalt och har en stilren design med diskret logga på änden. Perfekt för att lyfta din outfit med en exklusiv touch. 125CM.
Versace svart skärp med Medusa-spänne - Säljer ett svart Versace-bälte i skinn med ett stort, runt spänne i silver och svart. Spännet har den ikoniska Medusa-loggan och detaljerad kant med grekiskt mönster. Bältet är stilrent och ger en lyxig touch till jeans eller kostym. Perfekt för dig som gillar statement-accessoarer.
Solglasögon från Versace - Säljer vidare mina solglasögon från Versace, modell Medusa värde 2000 kr. Kvitto finns
Versace bälte - Jävligt snyggt versace bälte i storlek 46/115, Passar XL-XXL🌟Skick 4/10, Som man ser på bilden är den sliten längst bak. Fast när man använder den syns ingenting. 🤩
Versace bälte - Säljer ett svart bälte med ett stort, detaljerat guldfärgat spänne i form av ett lejon. Bältet har en klassisk design och passar perfekt för att ge outfiten en extra edge.
Versace bälte - Säljer ett unikt bälte med färgglatt mönster i rött, blått och orange samt ett stort guldfärgat lejonspänne. Bältet har en konstnärlig design och insidan är ljusbeige. Perfekt för dig som vill sticka ut med accessoarer.
Versace bälte  - Tja! Säljer nu mitt äkta Versace bälte eftersom jag ej använder det längre, beställde de från Zalando för ett tag sen!
Alfons Eriksson

Versace skärp

Storlek: 100
Kategori: Övrigt
Märke: Versace

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Versace skärp. Längd 100 med 2 extra hål. Fint skick, inga skador. Bara att buda om ni har några frågor!

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
 Ferrari Daytona SP3 - Säljer mitt Technic-set Ferrari Daytona SP3 (42143). Ett riktigt häftigt bygge i 1:8-skala med över 3 700 bitar. Ny pris 3500-4000kr, säljer denna för 1399kr.                                                        Helt nytt i oöppnad kartong
Rutig halsduk från Burberry - Snygg klassisk halsduk från Burberrys i 100% lammull. Beige botten med rutigt mönster i svart, vitt och röda linjer. Mjukt material och fransar i ändarna.
Louis Vuitton rutig skinnbälte - Säljer ett Louis Vuitton bälte i svart och grått med klassiskt rutigt Damier-mönster. Bältet har en stor LV-logga i matt svart metall som spänne och är tillverkat i äkta skinn. Insidan är ljusbeige och har präglad Louis Vuitton-text. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Burberry Halsduk - Säljer nu denna fina halsduk från Burberry. Till skillnad från 90% av alla burberry halsdukar som säljs är denna äkta. Köpt från sellpy för ett bra tag sedan för 1700kr. Skicket är väldigt bra förutom något hål som man absolut inte tänker på. Halduken är unisex och är ~120cm lång och 19cm bred. Tillverkad i 90% merino ull och 10% kashmir. Perfekt nu inför vintern eller som julklapp! Hör av dig ifall du undrar något🙌
Två buffar i rosa och mörkgrön - Säljer två buffar, en i rosa och en i mörkgrönt. Egensydda! 120kr/st.  Skriv till mig om du är intresserad, så lägger jag upp en till annons som du kan köpa🩷
Beige intimissimi bh - Säljer en beige intimissimi bh. Den är knappt använd endast vid fåtal tillfällen. Köpt för 559kr.
svart body  - slutsåld på hemsida och butik , vill annars ha i s om nån kan tänka sig byta
Corlin Aiden Brown  - Snygga solglasögon från Aidan med oval form och bruna bågar samt bruna glas. Ramen är i plast och ger en retrovibe som passar perfekt till sommaren. Enkla att matcha med olika outfits och levereras i originalask.