Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart flätat bälte  - Snyggt svart flätat bälte med bruna skinn-detaljer och silverspänne. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Bältet har klassisk design och passar till många olika stilar. Är elastisk!
Flätat bälte - Säljer mitt bälte för att jag köpt en ny och inte använder den längre den är i bra skick 9/10 fast på sista bilden så kan man se en liten repa på den.    Den är justerbar. Skriv till mig inan du köper
Svart och vit flätad bälte - Säljer ett snyggt flätat bälte i svart och vitt med bruna skinn-detaljer vid spännet. Bältet har ett silvrigt metallspänne och är gjort i ett slitstarkt, vävt material som ger en cool och sportig look. Perfekt för att lyfta vilken outfit som helst.
Randigt flätat bälte med skinn - Säljer ett snyggt flätat bälte med randigt mönster i svart, vitt och grått. Spännet och ändarna är i brunt skinn med vita sömmar som ger en schysst kontrast. Perfekt för att ge outfiten lite extra edge och funkar till både jeans och chinos.
Svartvitt flätat bälte med skinn - Snyggt svartvitt flätat bälte med detaljer i brunt skinn och silverspänne. Bältet har ett coolt mönster och passar perfekt till jeans eller chinos. Skinnet ger en schysst kontrast mot det flätade materialet och gör bältet extra stilrent.
Svartvitt flätat bälte med skinn - Snyggt flätat bälte i svart och vitt med bruna skinn-detaljer och silverspänne. Bältet har ett coolt mönster och passar perfekt till jeans eller chinos. Den bruna skinnslutdelen och spännet ger en schysst kontrast till det svartvita bandet.
Svart y2k flätat bälte - Svart flätat bälte från 00-talet gjort av fejkläder. Är i använt men fint skick, har några skavanker, se fjärde bild.
Två flätade bälten med metallspänne - Säljer två snygga flätade bälten, ett i svart och ett i blåvitt randigt. Båda har silverfärgade metallspännen och detaljer i brunt skinn. Perfekta för att ge outfiten en cool touch. 200kr för båda 130 för ett bälte
WL Resell
WL Resell
Flätat bälte
Flätat bälte - 89

Flätat bälte

Storlek: 105cm
Kategori: Övrigt
Färg: Svart

109 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Aldrig använd. Kommer inte till användning eftersom att jag har väldigt många bälten så säljer dem som inte användts. Väldigt bra pis med tanke på nypriset. Ställ frågor om du har några.

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Burberry halsduk - Snygg halsduk från Burberry. Otroligt bra skick, begränsat antal så först till kvarn
Hermès bälte  - Säljer ett stilrent Hermès bälte med den ikoniska H-spännet i silver. Ena sidan är marinblå och andra sidan är svart, båda i grymt snyggt skinn med vit kontrastsöm. Perfekt för dig som vill ha en lyxig accessoar med clean look och möjlighet att variera färg.
Virkad elefant  - Handgjord virkad stor söt elefant
Buff •Moon•  - Fleece buff
Svart nitarbälte - Säljer ett svart bälte med silvriga fyrkantiga nitar och metallspänne. Bältet har flera hål med metallringar. Perfekt accessoar för att ge outfiten en edgy vibe. Aldrig använd
Pampeano bälte - Snyggt bälte som liknar pampeano med geometriskt mönster i ljusblått, mörkblått och brunt. Finns inte kvar i lager. Bältet har en klassisk mässingsfärgad spänne och är gjort i skinn med broderade detaljer. Perfekt för att ge outfiten en cool touch. Helt nytt aldrig använt
Svart och grått flätat bälte ONEWear - Snyggt flätat bälte från ONEWear Sweden i svart, grått och vitt. Bältet har ett coolt mönster och är gjort i syntetmaterial med detaljer i svart skinn vid spännet. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Intimissimi bh - Säljer därav den inte kommer till användning. Jätte fin bra push up, den är blå men ser svart ut på bild på grunda av ljuset