Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Gant mössa - En gant mössa i bra skick som använts ett fåtal gånger för länge sen. Den är i färgen rosa och är i ”one size”.
Gant mössa - Säljer denna mössa som är väldigt fin men som tyvärr inte riktigt är min stil längre. Mössan är i färgen mörk marinblå men ser nästan ut som svart i vissa lägen. Mössan är endast använd ett fåtal gånger så därmed är den i nyskick. Mössan kostar runt 400-500 kr💕 priset kan diskuteras!
Gant mössa - Felfri Gant mössa till salu one size funkar både till nån och kvinnor 😉
Gant mössa - Oanvänd gant mössa!
Gant mössa - En superfin Gant mössa som jag endast har använt en vinter. Super snygg & passar till nästan allt. Skriv om föer bilder önskas❤️
Gant mössa - Fick i julklapp i 2019 och inte använd mycket, Max 5 gånger.  Lite stor för mitt huvud, eftersom har inte så stort huvud.  Vill bara bli av med den.  Nypris 400kr
gant mössa  - den är rosa och L/xl jag köpte den för 500kr
Gant mössa  - Använd 2 gånger, i bra skick
Emelie Wadenfors
Emelie Wadenfors
gant mössa
gant mössa - 89

gant mössa

Storlek: ?
Kategori: Övrigt
Märke: Gant

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

gant mössa i samma skick som på bilden, använd max 2-3 gånger. köpt på Jolina. nypris 500. bud från 200!

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Burberry scarf - Bra skick. Nåt år gammal men såklart äkta. Perfekt till våren. Skriv för mer bilder. Pris går att diskuteras
H bälte svart  - Helt nya oanvända bälten i olika märken, modeller och färger! Kommer bra packat samt med ett litet verktyg som du enkelt kan göra hål med ifall du skulle behöva det. Vi postar allas ordrar inom 24h för att du ska få ditt paket så fort som möjligt! Använd helst instabox men PostNord funkar också!
Hermès bälte  - Säljer ett vändbart Hermès-bälte i äkta skinn med klassiskt H-spänne i silver. Ena sidan är marinblå med vit söm, andra sidan är svart. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en lyxig touch.
Mörkblå rutig halsduk från Burberry - Snygg mörkblå halsduk från Burberry i 100% kashmir med klassiskt rutmönster i grått och rött. Halsduken har långa fransar i ändarna och en mjuk, lyxig känsla. Perfekt för att höja din vinterstil med en ikonisk accessoar.
Vit fluffig stor halsduk med fransar - Supermjuk vit stor halsduk med fransar. Gjort i ett jätte mjukt material och håller värmen bra💕
Två buffar i rosa och mörkgrön - Säljer två buffar, en i rosa och en i mörkgrönt. Egensydda! 120kr/st.  Skriv till mig om du är intresserad, så lägger jag upp en till annons som du kan köpa🩷
Burberry scarf/halsduk - Burberry halsduk i vanlig storlek, mycket fint skick, endast scarfen medföljer, priset kan diskuteras vid snabb affär så kom gärna med bud!
H Bälte Svart - Säljer ett svart bälte med ett silvrigt snyggt ”H” spänne. Bältet har en längd på 105 cm (storlek 42) och är Inte använt en enda gång, tveka inte att fråga! 💯👌