Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ljusstake  - Handmålade ljusstake med handmålade värmeljus
Ljusstake - Ljusstake i Antikbehandlad Gjutjärn O10x4xH37cm. Nu 159kr. Ursprungligen 299kr.
Ljusstakar - Gulliga ljusstakar från Rusta som tyvärr inte kommer till användning lägre. Inga skavanker utan enbart gulliga!
Ljusstake  - Ljusstake av glas
Ljusstake  - En går ljusstake med texten "det krävs stort mod att våga misslyckas" helt oanvänd och kommer med ett vanligt ljus✨skriv till mig snälla🤘
Vintage, Tenn ljusstakar - Vintage,Tenn ljusstakar två stycken.
Tre ljusgråa ljusstakar  - Tre ljusgråa ljusstakar, i olika höjder. Endast stått som prylnad så inget stearin på eller nåt.
Ljusstakar i betong / Edblad  - Design Tove Adman /Edblads . Ljusstakarna ger en rå känsla men också vackert opolerad . Höjd stora ljusstaken 27 cm , höjd lilla ljusstaken 13 cm . Pris för båda : 500 kr.
Ebba
Ebba
Ljusstake
Ljusstake  - 89

Ljusstake

Storlek: 4
Kategori: Övrigt
Färg: Grå

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ljusstake från Georg Jensen Helt oöppnad Nypris ca 1000kr

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Burberry halsduk  - Snygg burberry halsduk. Mycket fint skick. Har begränsat antal så först till kvarn
Pampeano bälte - Snyggt bälte som liknar pampeano med geometriskt mönster i ljusblått, mörkblått och brunt. Finns inte kvar i lager. Bältet har en klassisk mässingsfärgad spänne och är gjort i skinn med broderade detaljer. Perfekt för att ge outfiten en cool touch. Helt nytt aldrig använt
Svart skärp från Salvatore Ferragamo - Snyggt svart bälte från Salvatore Ferragamo i slätt skinn med ikoniskt guldspänne. Bältet har en stilren och klassisk design som lyfter vilken outfit som helst. Perfekt för dig som gillar exklusiva accessoarer och vill ha något som sticker ut.
Flätat Bälte - SVART, GRÅ - Montore’s flätade bälte som även är känt som ”grisch bältet” är ett stilrent elastikt bälte. Tack vare att det är elastiskt så finns inga färdiga hål som i ett traditionellt bälte och det gör att det passar alla. Bältet är ca 105cm långt. Vid fler frågor eller funderingar så är du varmt välkommen att höra av dig!
Louis Vuitton svart skärp monogram - Snyggt svart bälte från Louis Vuitton med klassiskt monogrammönster och silverfärgat LV-spänne. Bältet är gjort i skinn och har en stilren, smal design med beige insida. Perfekt för att lyfta din outfit med en lyxig touch.
Svart H belte skärp med guldspänne - Säljer ett svart H belte bälte i skinn med ikoniskt H-spänne i guld. Bältet har vit kontrastsöm längs kanterna och en stilren, klassisk design som lyfter vilken outfit som helst. Perfekt för dig som gillar exklusiva accessoarer och vill sticka ut med ett statement piece.
Hermès bälte  - Säljer ett stilrent Hermès bälte med den ikoniska H-spännet i silver. Ena sidan är marinblå och andra sidan är svart, båda i grymt snyggt skinn med vit kontrastsöm. Perfekt för dig som vill ha en lyxig accessoar med clean look och möjlighet att variera färg.
Taylor swift The Life of a Showgirl vinyl new - Taylor swift new target edition vinyl