Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Prydnadskuddar + filtar - 4 prydnadskuddar + 2 plädar som är i jättebra skick, knappt använda då de inte längre passar in i mitt hem! 🩷 600kr för allt 🌸
Helt ny filt - En skön och fluffig helt ny filt som aldrig används
harry styles och one direction skal - vet inte till vilken modell då jag bara haft dom som prydnad! se andra och tredje bilden för defekter! 20 kr för båda eller tio för en
one direction klistermärken - klistermärken som är ungefär lika stor som ett kortleks kort, köper ni fler än 8 betalar jag frakten
One direction poster - En 1D poster med texten till History i bakgrunden. Säljer pga råkade köpa en för mycket. Priset är 150kr+frakt, kan även mötas upp. ( pris kan diskuteras)
One direction tidningar - Nu säljer jag alla dessa för har bara haft de liggande hemma. Då de legat hemma vilket gör att de är i bra skick. Jag säljer de små för 80 kr styck och de stora A4 storleken för 100 kr.
Emelie
Emelie
One direction filt
One direction filt  - 89

One direction filt

Storlek: M
Kategori: Övrigt
Färg: Grå

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En mysig one direction filt

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Burberry scarf - Bra skick. Nåt år gammal men såklart äkta. Perfekt till våren. Skriv för mer bilder. Pris går att diskuteras
Burberry halsduk - En riktigt najs burberry halsduk/scarf i en skön rosa färg. Funkar för både man/kvinna om man klär den rätt. Nypris ligger på ett par tusen, mitt pris 499. Pris kan diskuteras. Skicka iväg ett dm vid frågor.
Blårutig halsduk från Burberry - Snygg halsduk i klassiskt rutigt mönster från Burberry. Skriv gärna i dm om du har några frågor!
Pampeano bälte - Snyggt bälte som liknar pampeano med geometriskt mönster i ljusblått, mörkblått och brunt. Finns inte kvar i lager. Bältet har en klassisk mässingsfärgad spänne och är gjort i skinn med broderade detaljer. Perfekt för att ge outfiten en cool touch. Helt nytt aldrig använt
Mörkblå rutig halsduk från Burberry - Snygg mörkblå halsduk från Burberry i 100% kashmir med klassiskt rutmönster i grått och rött. Halsduken har långa fransar i ändarna och en mjuk, lyxig känsla. Perfekt för att höja din vinterstil med en ikonisk accessoar.
Vit fluffig stor halsduk med fransar - Supermjuk vit stor halsduk med fransar. Gjort i ett jätte mjukt material och håller värmen bra💕på bilden jag har på mig den har jag snurrat den vid halsen två gånger. På sista bilden är den vikt en gång (på längden)💕
Burberry halsduk - Snygg halsduk från Burberry i 100% kashmir, med klassiskt rutigt mönster i marinblått, vitt och rött. Mjukt material och fransar i ändarna. Perfekt för att ge din outfit en lyxig touch och hålla dig varm under kyliga dagar.
Louis Vuitton Damier Graphite bälte - Snyggt Louis Vuitton bälte i Damier Graphite-mönster med klassiskt LV-spänne i mörk metall. Bältet är gjort i svart skinn och har diskret rutigt mönster längs hela bandet. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en lyxig touch.