Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Intimissimi push-up - Intimissimi modellen Gioga. Använd en gång. Storlek 80C
Intimissimi bh push-up - Svart bh med push-up och tunna axelband i modellen GIOIA från intimissimi. Kuporna är täckta av spets med snyggt mönster och har en liten rosett i mitten. Bh:n har justerbara axelband och knäppe bak. Perfekt för dig som gillar en feminin och stilren look. Säljer då den är för liten!
Mörkblå push-up simona intimissimi - Snygg mörkblå push-up bh med dubbla smala axelband. Bhn är i silke. Kuporna är formade för extra lyft och stöd. Använd max 2 gånger🩷orginalpriset är runt 700kr
Intimissimi push-up bh - Svart intimissimi bh med push up och spets. Lappen är lite avskavd så hela texten syns inte. Jag har klippt av storlekslappen men passar mig som har 75B💝varan har tecken på användning men är annars i väldigt bra skick!
Intimissimi Ljusrosa push-up bh - Säljer en ljusrosa bh från intimissimi! Den är slutsåld på sajten. Storlek 80B
Populära push up bh från Intimissimi - Helt ny ”superpush up-behå Gioia Pretty Flowers” från intimissimi. Endast testad då jag fick den i födelsedagspresent men var i fel storlek - går ej att lämna tbx. Strl 75B. Så sjukt snyggt och fin!!🤍🩷(nypris 599)
Push up bh - Köpt i london Använt typ 2 gånger Är mer turqoise i verkligheten
Push up bh  - Snygg blå bh i storlek 85 C . Endast testad och var förstor så därför aldrig använd. Vadderade kupor och glitter band
T_ilde_M

Intimissimi push up BH

Storlek: 70 B
Kategori: Övrigt
Märke: Intimissimi
Färg: Blå

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Har använt 1 gång, då jag insåg att den var för liten för mig. Väldigt fin

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
 Ferrari Daytona SP3 - Säljer mitt Technic-set Ferrari Daytona SP3 (42143). Ett riktigt häftigt bygge i 1:8-skala med över 3 700 bitar. Ny pris 3500-4000kr, säljer denna för 1399kr.                                                        Helt nytt i oöppnad kartong
Rutig halsduk från Burberry - Snygg klassisk halsduk från Burberrys i 100% lammull. Beige botten med rutigt mönster i svart, vitt och röda linjer. Mjukt material och fransar i ändarna.
Louis Vuitton rutig skinnbälte - Säljer ett Louis Vuitton bälte i svart och grått med klassiskt rutigt Damier-mönster. Bältet har en stor LV-logga i matt svart metall som spänne och är tillverkat i äkta skinn. Insidan är ljusbeige och har präglad Louis Vuitton-text. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Burberry Halsduk - Säljer nu denna fina halsduk från Burberry. Till skillnad från 90% av alla burberry halsdukar som säljs är denna äkta. Köpt från sellpy för ett bra tag sedan för 1700kr. Skicket är väldigt bra förutom något hål som man absolut inte tänker på. Halduken är unisex och är ~120cm lång och 19cm bred. Tillverkad i 90% merino ull och 10% kashmir. Perfekt nu inför vintern eller som julklapp! Hör av dig ifall du undrar något🙌
Två buffar i rosa och mörkgrön - Säljer två buffar, en i rosa och en i mörkgrönt. Egensydda! 120kr/st.  Skriv till mig om du är intresserad, så lägger jag upp en till annons som du kan köpa🩷
Beige intimissimi bh - Säljer en beige intimissimi bh. Den är knappt använd endast vid fåtal tillfällen. Köpt för 559kr.
svart body  - slutsåld på hemsida och butik , vill annars ha i s om nån kan tänka sig byta
Corlin Aiden Brown  - Snygga solglasögon från Aidan med oval form och bruna bågar samt bruna glas. Ramen är i plast och ger en retrovibe som passar perfekt till sommaren. Enkla att matcha med olika outfits och levereras i originalask.